25.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Acun Günay Kimdir?

  • Kimdir?
  • 19 Eylül 2016
  • 1.172 KEZ OKUNDU
Acun Günay Kimdir?

Merhum Tarık Akan ile adı geçen Acun Günay kimdir? Tarık Akan’dan çocukları var mı? Çocukları varsa isimleri neler? Tarık Akan’ın ölümünden sonra hayranları hayatını merak eder oldu. Cenaze namazı sırasında herkesin ilgisini çeken ve gözlerinden yaşlar akan Acun Günay’ın hayatı ve bu kişi kimdir? sorularına neden oldu.

Tarık Akan, dün ikindi namazına mutakip cenaze namazı kılınarak son yolduğunu sevdikleri eşliğinde uğurlandı. Tarık Akan’ın mezarlığının Bakırköy’de olacağı hakkında internette bilgiler mevcut. Akciger kanserine yakalanarak arkasında 3 çocuk ve bir sevgiliyi bıraktı. Tarık Akan’ın sevgilisi kimdir? Merhum Akan’ın sevgilisi Acun Günay’dır.

Acun Günay Kimdir?

Tarık Akan’ın sevgilisi Acun Günay kimdir eşi ve çocukları

Tarık Akan 1984 yılında Yasemin Erkut ile 2 yıl süren bir evlilik yaptı. 1986 yılında Tarık Akan karısından boşanırken uzun soluklu bir aşka yelken açıt.

TARIK AKAN’IN SEVGİLİSİ ACUN GÜNAY KİMDİR?

Tarık Akan’ın yıllar boyunca hayatında tek bir kadın oldu. O isim de 30 yılını paylaştığı Acun Günay’dı. Acun Günay ünlü oyuncu son nefesini verirken de başucundaydı.

Tarık Akan ve sevgilisi Acun Günay en son kameralara böyle yakalanmışlardı.

Acun Günay medyaya yansıyan ilişkileri için “Tarık’ın hayatında yıllardır ben varım. Başka kadın olamaz” demişti. Medyadan uzak olarak ilişkileri sürdüren Acun Günay ve Tarık Akan en son 3.5 yıl önce birlikte görüntülenmişlerdi.

Acun Günay , Tarık Akan’ın cenaze töreninde bitkin haldeydi. Tarık Akan’ın çocukları ile birlikte tabutun başından ayrılmayan Acun Günay ona ağlayarak veda etti.

TARIK AKAN’IN ÇOCUKLARI KİMDİR? İSİMLERİ

Tarık Akan bir çok aşk yaşamasına rağmen tek evlilik yaptı. Bu evlilikten de 3 çocuğu oldu. Tarık Akan’ın Barış , Özgür ve Özlem ismini taşıyan çocukları son yolculugunda babalarının yanındaydı.

Kamuoyu oyunculuğu seçen oğlu Barış Üregün’ü hayli sık görüyor. Barış Üregün babasının son anlarını da şöyle anlatmıştı;

– “Son iki günü yoğun bakımdaydı. Acı çekmedi onu biliyoruz. Son zamanlarında acı çekmeden veda etti. Ben, Özgür ve Özlem, 30 senelik hayat arkadaşı Acun Günay yanındaydık her zaman. Son iki haftasında hastanedeydi. Elimizden gelen her şey yapıldı. Türkiye’nin en iyi doktorları ilgilendi. Bütün doktorlarına teşekkür ediyorum, çok iyi baktılar, her şeyi denediler. Ama maalesef kaybettik”.

Kaynak: http://www.internethaber.com/tarik-akanin-sevgilisi-acun-gunay-kimdir-esi-ve-cocuklari-1715884h.htm

Emrah Karaduman kimdir?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tarık Akan Hayranı dedi ki:

    Acun Günay Hanım, Tarık Akan’ı mutlu ettiğiniz için teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ