27.02.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Adana Ek İş İlanları

Adana Ek İş İlanları

Adana Ek İş İlanları

Adana ek iş ilanlarını incelemek ya da iş ilanı vermek için web üzerinden duyuru yapabilirsiniz. Part time ya da full time seçenekli işlere başvuru yapabilir, sadece hafta sonu iş seçenekleriyle ek gelir elde edebilirsiniz. Gelir kazanmak isteyen ev hanımları için de kendi evlerinde çalışabilme imkânı sunan iş ilanları vardır. Kurdele yapımı, sabun yapımı, şeker paketleme, davetiye katlama, gelin çiçeği ya da buket tasarlama, boncuk işleri, mandal monteleri, keçe ürünleri, takı ve aksesuarlar gibi seçeneklerle parça başı fiyat veren firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Adana Ek Gelir

Adana ek iş ilanları içerisinde ev hanımlarına fırsatlar sunan firmalar ürünlerini evlerinize teslim eder ve evlerinizden teslim alır. Yaptığınız parça birim üzerinden aylık gelir elde edersiniz. Adana ek gelir imkanları arasında pazarlama ve satış danışmanlığı, tanıtım hostesliği, sosyal medya çalışanı, anketörlük ya da anket doldurma gibi internet üzerinden de ek gelir elde edebilirsiniz. İnternet üzerinden oyun oynayarak para kazandıran siteler, müzik dinleyerek kazandıran siteler ve Youtube üzerinden bile para kazanabilirsiniz. Viral videolar hazırlayarak youtube’ dan para kazanma seçeneği hakkında bilgi edininiz.

Adana Evde Ek İş

Çiçek sepeti- buketi hazırlama, evde kurabiye yapımı, ayakkabı terlik süsleme gibi Adana ek kazanç ilanlarını inceleyebilir, firmalara direkt telefonla başvuru yapabilirsiniz. Bakıcılık, şoförlük, satış danışmanlığı yaparak ve varsa çeşitli sertifikalarınız ile ilgili ilanları inceleyebilir Adana bayanlara ek iş başvurularınızı web üzerinden yapabilirsiniz. 2016 ek iş ve iş ilanlarını kendi becerileriniz doğrultusunda inceleyerek gelir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Yatırım araçları ve kaldıraç sistemiyle az sermaye ile kazanç elde edebilirsiniz. Adana Öğrencilere ek imkânlarında öğrencilere özel ders verebilir, tanıtım ve sosyal medya işlerinde çalışabilirsiniz.

Adana evde ek iş, öğrenciler için part time için ek iş arayanlar bu sayfada bulunan yorum bölümüne e-mail adreslerini bırakabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ