23.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Akar Mobilya Antakya / Hatay
TELEFON
0534 591 94 66 - 0534 302 12 70
ADRES
Yeni Sanayi Sitesi 1. İniş 8. Cad. No:14 Antakya / Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hatay Antakya’da mobilya sektörünün öncülerinden Akar Mobilya ürünlerini müşteri odaklı üretir. Kaliteli ürünlerle mobilya üretimini yapana Akar Mobilya’yı tanıyalım.

Akar Mobilya Hatay Antakya’da kaliteli ve estetik mobilya imalatı ile ünlü kuruluştur. Yatak odası, yemek odası, oturma odası, misafir odası, genç (çocuk) odası, mutfak mobilyası ve her türlü düşündüğünüz ve hayal ettiğiniz özel tasarımı uzmanlıkla imal ediyor. Üretim ve satış mağazasında sizler için kaliteli ürünler sergileyen Akar Mobilya, Hatay’da düğün yapacak gençlere, mobilyasını yenilemek isteyenlere, yeni mobilya almayı düşünenlere ödeme kolaylıkları sunar.

Akar Mobilya’nın Hatay Antakya’da Mobilya İmalat Hizmetleri

  • Yatak Odası – Hatay Antakya’da Yatak Odası’nın Adresindesiniz

Yaşam alanlarının en önemlisi olan Yatak Odası‘nda sağlam mobilyaya sahip olmak herkesin hakkıdır. Hatay’da mobilya imalatçıları arasında kaliteyi yansıtan Akar Mobilya; konforlu yatak odası imatı ile yeni evlenecek çiftlere ve mobilyasını yenilemek isteyenlere her yıl yenilenen yatak odası modellerini sunar.

akar-mobilya-yatak-odasi-mobilyalari

  • Yemek Odası Hatay Antakya Akar Mobilya’da

Yemek yediğinizde mobilyalarınız içinizi açacak. Hos görünümlü bir ortamda Akar Mobilya’nın ürettiği mobilyalarla rahatça, konsforlu şekilde yemek yiyeceksiniz.

  • Oturma Grubu Almak İstiyorsanız Adresiniz Akar Mobilya’dır

Sürekli olarak bir evde kullanılan mobilya çeşiti olan oturma odalarında sağlam, kaliteli oturma gruplarıyla rahatlığın keyfini çıkarın. Hatay’da oturma grupları talep ediyorsanız Akar Mobilya hizmetinizdedir.

akar-oturma-odasi-hatay

  • Misafir Odası – Hatay’da Kaliteli Misafir Odası Almak İçin Doğru Adres

Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için estetik hoş görünümlü misaifr odalarına Akar Mobilya sayesinde sahip olabilirsiniz. Misafirlerinizle huzur içinde zaman geçirmek için mobilyaların kalitesi estetiği önemlidir. Akar Mobilya; estetik ve kaliteli misafir odalarını Hatay Antakya’da bulunan imalethanesinde üretir.

akar-misafir-odasi-antakya-hatay

  • Genç Odası (Çocuk Odası) Hatay Antakya’da Genç (Çocuk) Odası Takımları
  • Mutfak Dolabı, Mutfak Köşe Takımı
  • Her türlü mobilya ihtiyacınıza göre mutfak, vestiyer, yatak odası, yemek odası, misafir odası, genç (çocuk) odası istege göre tasarlanır.

Firma Eklenme Tarihi:10 Ağu 2015 – 2015 Hit Durumu 675

Akar Mobilya Antakya / Hatay Akar Mobilya Antakya / Hatay Akar Mobilya Antakya / Hatay Akar Mobilya Antakya / Hatay Akar Mobilya Antakya / Hatay Akar Mobilya Antakya / Hatay Akar Mobilya Antakya / Hatay Akar Mobilya Antakya / Hatay Akar Mobilya Antakya / Hatay Akar Mobilya Antakya / Hatay
Akar Mobilya Antakya / Hatay
Akar Mobilya Antakya / Hatay
Akar Mobilya Antakya / Hatay
Akar Mobilya Antakya / Hatay
Akar Mobilya Antakya / Hatay
Akar Mobilya Antakya / Hatay
Akar Mobilya Antakya / Hatay
Akar Mobilya Antakya / Hatay
Akar Mobilya Antakya / Hatay
Akar Mobilya Antakya / Hatay

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ