27.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Akbim Bilgisayar Antakya / Hatay
TELEFON
0 326 214 44 11 - 0 507 957 45 65
ADRES
General Şükrü Kanatlı Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi, Payaslı Apartmanı no: 3/S Orman Dairesi Yanı Antakya / Hatay
FAKS
0 326 213 93 78
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

akbim-bilgisayar

Antakya Bilgisayar hizmetlerimizde: Sıfır (yeni) bilgisayar satışı ve dizme işlemi yapıyoruz. İkinci el (2.el) laptop (dizüstü), masaüst bilgisayar alış ve satışını Akbim Bilgisayar yapmaktadır. Hizmetlerimiz bunlar ile sınırlı değil: Antakya toner dolumu ve kartuş dolum işlemi, bilgisayar teknik destek servis hizmeti, arıza tespiti, bakım ve onarım, parça satışları, güvenlik sistemleri tamir, bakımı ve güvenlik sistemleri satışı yapmaktayız. Antakya’da bilgisayar hizmetinde sınır tanımıyoruz.

Akbim’le Kaliteyi Yakalayın

Hatay Bilgisayar bakımı servisinde hizmet veren Akbim Bilgisayar Antakya’da bilgisayar teknik destek işleri yapmaktadır. Bilgisayar arızaları konusunda size her zaman teknik destek veren kuruluştur.

Hatay’da uzman kartuş dolumu Akbim Bilgisayar tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Yazıcı içerisinde yer alan kartuşu dikkatli şekilde çıkarınız. Çıkan kartuşu hızlı şekil muhafazalı bir siyah temiz poşete dik olarak sarınız. Tarafımıza ulaştırdığınız kartuşu Hatay’da Kartuş dolumu yapan bilgisayar firması olan Akbim Bilgisayar özenle dolumu yapar. Kartuş dolumu yaparken mürekkeplerin dış kabına taşmadan, tozsuz ortamda kaliteli şekilde doldurmaktayız.

Antakya / Hatay adresinde bulunan işletmemiz bilgisayar yazıcıları için önemli olan toner dolumunu tecrübeli elemanları ile yapmaktadır. Elemanlarımız Antakya’da toner dolumunu uzun yıllardır sektörün içerisinde yer alarak eğitimli şekilde yaparlar. Müşteri memnuniyeti toner dolumunda çok önemlidir. Çünkü toner kısa sürede bitiyor ise adil şekilde dolum yapılmamıştır. Antakya toner dolumunu dürüst, özenle ve dikkatli uzman elleriyle yaparız. Bilgisayar ve donanım bizim işimizdir.

Yazıcı bilgisayar donanımı içerinde yer alır. Bilgisayar iki kısımdan oluşur. Yazılım ve donanım. Dış ve fiziksel görünümü bilgisayar parçalarını kapsayan donanım’dır. Yazılım ise bilgisayar içerisinde yürütülen belli bir iş için programlama türüne denir.

Hatay bilgisayarcıları arasında yer alan Akbim; bu işi hakkı ile yapar. Bilgisayar tamiri ile ilgili uzun yıllardır deneyimli bu sektör içerisinde yetişmiş elemana sahiptir. Kurumsal firmaların şirketlerinde yer alan bilgisayarların ağ sistem kurulumu, ip atama işlemleri, İnternet çözümleri gibi hizmet türlerimiz vardır. Bunlarla kısıtlı kalmayan Akbim firmaların yazıcı, fotokopi tamiri, güvenlik sistemleri tamiri ve teknik destek hizmeti sunmaktadır. Bilgisayar teknik destek servisimiz her zaman müşteri odaklı olarak sistemsel hataları çözmekteyiz.

Hatay / Antakya’da yaşıyorsunuz ve ya çalışıyorsunuz. Evdeki bilgisayarınıza virüs girdi veya bilgisayar çöktü. Dert etmeyin, çözümü bizde Antakya Bilgisayar formatı konusunda uzmanız. Uzun yıllardır evde ve iş yerinde olan bilgisayar formatı servismiz hizmetinizde. Bilgisayar tamiri için bizimle iletişim kurmanız bilgisayarınızda oluşan her türlü sorunun çözümü olacaktır.

Antakya’da Her Türlü Marka İkinci El (2.El) Bilgisayar Alış Satışı

HP, Dell, Asus, Toshiba, Grundig, Acer, Casper, Lenovo, MSI, Sony, Samsung, Apple, Packart Bell, IBM gibi laptop ve masaüstü bilgisayarların ikinci el ve sıfır olarak alışverişini yapmaktayız. Laptop’unuzu değiştirmek mi istiyorsunuz? Antakya’dasınız dizüstü bilgisayarınızı satamıyorsanız. Bizimle iletişim kurarak iş yerimize uğrayabilirsiniz.

Bilgisayar Birleşen ve Parçaları

 • Mouse (Fare)
 • Keyboard (Klavye)
 • RAM
 • Ana Kart
 • Ekran Kartı
 • Power Supply (Güç Kaynağı)
 • Ses Kartı
 • İşlemci
 • Harddisk (Sabit Disk)
 • Modem
 • Yazıcı
 • Scanner (Tarayıcı)
 • Monitör

Yukarıdaki parçaları sıfır şekilde uygun ve kaliteli fiyatlardan Antakya‘da hizmet gösteren Akbim Bilgisayar’da bulabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ