28.02.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Aloe Vera Yorumları, Aloe Vera Nasıl?

Aloe Vera Yorumları, Aloe Vera Nasıl?

Aloe Vera Yorumları

Aloe Vera kullanmadan önce mutlaka doktorunuza başvurunuz. Bitkisel tedavilerinde yan etkileri bulunabilir. Aşağıdaki yorumlar bu bitkiyi daha önce kullanıp fayda görenlerin görüleridir. Aloe Vera hastalıkların çözümüne yardımcı olabilmektedir. Alo Vera nasıl sorusuna işte cevaplar.

1-) Kemiksi çıkıntı, karın- ve kollarda ağrı 03.06.04’de
Bayan Slatina Demajovi’nin bileginin üstünde iki adet kemiksi çıkıntı (egzostoz) ortaya çıkar, karnı üstüneyatınca ağrı hisseder ve yatamaz vede kollarında ağrı hiseder. Aloe vera Freedom’dan günde 3defa 30 ml almaya başladıktan 14 gün sonra kemiksi çıkıntı ve karın ağrıları yok olur.
2-) Popo’da yara, 03.05.04
Bayan W. Dajana’nın 12 aylık oğlunun poposunda ortya çıkan yaraya hiç bir ilaç fayda etmez ve bir bayan arkadaşının tavsiyesi ile Aloe vera konsentresi kulandım ve bir gün sonra rahatsızlıkları geçti.
3-) Kılcal kan dolaşımı yetersizlığı, 27.04.04
Bayan A. İrmok’in 68 yaşındaki yaşlı babasının bacaklarındaki kan dolaşımı yetersizlikleri nedeniyle ayakları ağrır ve ayaklarını çekerkek yürür. Bu rahatsızlıktan kurtulmak için her türlü tedaviyi uygulamasına rağmen etkili bir yöntem bulamaz. Bayan A. İrmok babası üzerinde Aloe vera jeli ile tedaviye başalar ve iki hafta içinde iyileşme olur ve 8 hafta sonra hiç bir rahatsızlığı kalmaz.
4-) Kobayın derisinin dökülmesi ve zayıflama  27.04.04
Bayan A. İrmok’ın kızının üç adet kobayı vardır ve kobayların tüyleri yer yer döküler deride açılmalar ve hayvanlarda aşırı zayıflık görülür. Hayvan doktoru iğne vurma ve kremle tedaviyi tavsiyeederler. Aile ise Aloe vera Quick Help Spray (Ani yardım sprayi) kulanırlar. Hayvanları tekrar konturol için gidildiğinde Veterine şaşırarak durumu hayvanların iyileştiğini gözlemler.
5-) Ayak- ve elbileklerinde ağrılar, güçsüzlük, 25.03.04
Bay A. Roggon spor (fitnes) yaparken kendinde halsizlik ve güçsüzlük halleder ve Aloe vera Freedom (Aloe Vera Özgürlük) almaya başladıktan sonra kendinde büyük bir enerji hisseder. Ayrıca önce fitnes yaparken ayak ve el bileklerinde ğaılar hissederken bu rahatsızlıklar Aloe vrea Freedom’la birlikte yok olur.
6-) Kedi memesindeki kötü huylu ur, 12.03.04
11 Aylık kedinin memelerinde görülen şişkinlik nedeniyle Bayan Slatina Demajovi Veterinere gider ve Veteriner kanser olduğunu söylüyerek çok geç kalındığını söyler. Başa bir Veterinere kediyi götürürler ve Veterine hemen amakiyat gerktiğini söyler. Bayan S. Demajovi kediyi eve götütür ve günde üç defa 5 ml Alo Vera Life Essence Gel’den hayvana iğne ile vurur. Üç gün içinde şişkinlik oldukca küçülür ve ve 1 hafta içinde tamamen iyileşir.
7-) Kalça artrozu, 27.04.04
Bayan İrmoik’ın beyinin kalçasının birine amaliyatla sünni kalça eklemi takılır ve diğeri içinde 6 ay sonrası için rendavu verilir. Bay İrmoik Aloe Vera Freedom (Aloe Vera Özgürlük) almaya başladıktan sonra ağrıları azalır ve iki hafa içinde ağrıları yok olur.
😎 Mesane iltihaplanması, kadın hastalıkları, deri kuruması, tırnak ve saçların kırılgan ve küt, 24.01.04
Bayan P. Pillipan Natural Life Aloe Vera ürünleri kulanmaya başladığım günden beri yaşam kalitenm artı bu nedenle LR’e teşekkürler. Sürekli kötüleşen hastalıklarım artık son buldu. 2002’nin yaz aylarından beri düzenli olarak Aloe Vera ürünleri alıyorum. Derim çok kuruidi şimdi canlı ve parlak. Tırnaklarım artık kırılgan ve küt değil canlı ve sağlam. Saçlarım kırılgan ve çatal degil, canlı ve parlakdır. Yılda en az üç defa mesane iltihaplanması yaşıyordum ve antibiyotik ilaçlar almak zorunda kalıyordum ve kadın hastalıkları yaşıyordum. Aloe Vera Geli alamaya başladıktan sonra hiç bir problemim kalmadı.
9-) Kulak çınlaması, 07.02.04
İ. Guthofer Kulak çınlamasına karşı günde 3 defa 30 ml Aloe Vera Gel alıyorum ve rahatsızlıklarım yok oldu.
10-) Diz artrozu, dermansızlık ve sinirlilik 12.07.03
H. Volbach Nisan 2003’den beri günde 3 defa 30 ml Aloe Vera Gel alıyorum. Dizimdeki artroz artık problem olmuyor, daha canlıyım vede sinirlerim çok güçlendi.

11-) Kedi kenesi, 12.07.04
H. Volbach kedilerimize keneler musalat oluyordu ve kulandığımı ilaçlar hiç bir etki göstermiyordu ve bazende kızlarımda kediyle oynadıklarından onlarda keneye yakalanıyorlardı. Kedileri Aloe Vera Emergency Sprayi ile hafatada 2-3 defa püskürtmeye başaldığım günden beri kenelerden kurtulduk.
12-) Romatizma,18.07.04
H. Kehl sporcu arkadaşımın romatizmaslı ağrıları vardı. Romatizma hapları yanında Aloe Vera Gelde alamaya başaldı. Romatizmalı ağrıları azalınca bunun hapdan dolayı olduğunu zannediyordu ve fakat haplar mide ağrısına sebep oluduğundan hapı bıraktı. Buna rağmen ağrıları yeniden ortaya çıkmadı, yapılan kan muayenelerinde Aloe Vera nedeniyle romatizmasının iyileştiği tesabitedildi.
13-) Yanık, 07.11.04
H. Kehl arkadaşım yumurta pişirirken elini yaktı ve hemen Aloe Vera Emergency Sprayi püskürtükağrısı yok oldu ve bunu bir kaç defa tekrarladık, yanıktan hiçbir eser kalmadı.
14-) Kolesterol, diabet, deri problemleri, mide-bağırsak problemleri, sedef hastalığı ve köpekte tüy dökülmesi, 26.05.03
Aloe Vera Life Essence kulanmaya başladıktan sonra kolesterol, diabet, deri problemleri, mide-bağırsak problemleri ve sedef hastalığı iyileşi ve köpeğimizin tüy dökülmesi durdu ve tüyleri canlandı.
15-) Fibromiyalji (romatizmalı doku ağrıları) 20.04.03
M. Helmich üç yıldır süren ve nedeni kesinlikle bilinmeyen fibromiyaljik ağrılar çekiyordu. Bu ağrılar nedeniyle ev işlerimi yapamaz halle geldim. Ağrılarım ve yeterince hareket edemem nedeniyle işimden oldum ve işsiz kaldım. Aloe Vera Gel’i almaya başaladıktan hemen sonra başımdaki basınc azaldı ve ağrılar azaldı. Bundan önce denediğim hiç bir ilaç bu etkiyi göstermemeişti. Aloe Vera Gel’i alamaya başaladıktan iki ay sonra ağrılarım tamamen yok oldu ve yeniden işe başaldım ve şimdi enerji ile doluyum.
16-) Allerjik Astım ve Larenjitli (psödokrup) Öksürük, 20.04.04
8 Yaşindaki oğlum Christoph doğumundan ihtibaren allerjik Astım ve larenjitli Öksürük rahatsızlıkları var. Yıllarca kortizonlu fitiler ve astım ilaçları almak zorunda kaldı. 2002 Agustos ayından beri Aloe Vera Gel’i alıyor ve yavaş yavaş diğer kimyasal ilaçları azaltık ve nihayet bıraktık. Oğlum ilk defa bu kış kortizonsuz ve başka ilaç kulanmadan gayet dinç ve sağlılıdır. Şükürler olsun.
17-) Diabet, zor iyileşen yaralar 19.04.03
M. Thalmann annem 60 yaşında ve 10 yıldır insülin iğnesi vuruluyor. El ve ayaklarındaki kann dolaşımı yetersizliği nedeniyle dokunma hissi hemen hemen kaybetmiş gibiidi. Bu nedenle yaralar çok zor işileşiyordu. 2002 Hazirandan ihtibaren Aloe Vera Gel’i alamya başladı ve yaraları biranda çok hızlı iyileşmeye başaldı. Yaralar artık iltiplanmıyori cerahatlanmıyor vede kabuk bağlamıyor. Vücudun Insülini daha dengeli olmaya başladı.
18-) Sedef hastalığı, 26.01.04
Eva. İ. Beyimin yıllarca sedef hastalığı çekiyordu ve kulandığı hiç bir ilaç fayda vermemişti. O Aloe Vera Emergency ve Aloe Vera Crem with Propolis (Aloe vera kremi balmumu ile bu çok yağlı) ve dahilen Aloe Vera Life Gel Essence alarak kurtuldu.
19-) Sedef hastalığı, 25.08.03
C. Schmitt yıllardı sedef hastalığı çekiyorum. Şimdiye kadar hiç bir ilaç kalıcı bir iyileşme sağlamamıştı. İlk defa Aloe Vera ürünleri ile rahatladım. Dahili olarak Aloe Vera Life Essence Gel’i ve harici olarak Aloe Vera Concentrat (Aloe Vera Konsetresi) kulandım. Sedefli bölge oldukca küçüldü ve artık pulpul olan tabaka yok oldu sadece hafif kızarıklık kaldı.
20-) Şişmalık, 25.08.03
C. Schmitt ben ve kocam Aloe Vera Life Essence Gel içmeye başaldığımız günden beri ikimizde kilo verdik. Ben ve beyim Aloe Vera Life Essence Geli üç aydır alıyoruz ben 3 kg verdim ve beyim 8 kg verdi. Biz her hangi bir diyet yapmıyoruz. Eskisi gibi yiyor ve içiyoruz, ama buna rağmen zayıfladık.
21-) Şişmanlık, 20.04.04
M. Koeln ben 8 aydan beri günde üç defa Aloe Vera Life Essence Geli alıyorum ve hiçbir diyet yapmamama rağmen 9 kg verdim. Benim arkadaşım Aloe Vera Life Essence Gelle birlikte diyette yapıyor, O 6 ay içinde 30 kg verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ