26.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Antakya Belediyesi Başkanı Çiftçi ve Esnafla Buluştu

Antakya Belediyesi Başkanı Çiftçi ve Esnafla Buluştu
Başkan Kimyeci Çitçi ve Esnafla Buluştu

Başkan Kimyeci Çitçi ve Esnafla Buluştu

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci çiftçi, esnaf ve işadamlarından oluşan heyetin makamına gerçekleştirdiği ziyarette onların her daim yanında olduğunu ifade etti.

İbrahim Yaman, Mehmet Uğur, Çetin Dal, Ali Mirioğlu ve Yusuf Hilooğlu’ndan oluşan heyet Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye 7,5 aylık süreçte gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. Yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini ileten heyet önümüzdeki beş yılda Başkan Kimyeci’nin Antakya’ya önemli hizmetler ve kazanımlar sağlayacaklarına inandıklarını ifade ettiler.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ise ziyarette yaptığı konuşmasında şunları kaydetti; “ Gerçekleştirdiğiniz bu nazik ziyaretten dolayı sizleri saygıyla selamlıyorum. Hatay’ın değerli esnaf, çiftçi ve işadamları olarak yapmış olduğunuz bu ziyaret bizler için çok önemli. İlimizde yaptığınız üretimleri önemsiyoruz. Antakya Belediyesi olarak çiftçimizin, esnafımızın, işadamlarımızın her daim yanındayız. Bu nedenlerden dolayı ziyaretiniz için bir kez daha teşekkür ederim.”

Kaynak: Antakya Belediyesi Web Sitesidir.

Hatay Haberleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ