26.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Antakya Gençlik Spor Kulübünden Başkan Kimyeci’ye Ziyaret

Antakya Gençlik Spor Kulübünden Başkan Kimyeci’ye Ziyaret

İlimizin en eski spor kulüplerinden Yuvam Dekor Antakya Gençlikspor Yönetim Kurulu Başkanı Gazeteci Sadullah Ergin ve beraberindeki heyet Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Kulüp Başkanı Gazeteci Sadullah Ergin yönetim kurulu üyeleri Ahmet Davut, Halit Balıkçı, M.Ali Bayraktar, Yusuf Sayar ve Hasan Okay yer aldı.

Yuvam Dekor Antakya Gençlik Kulüp Başkanı Gazeteci Sadullah Ergin, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin kent genelinde yürüttüğü başarılı çalışmalardan ötürü teşekkür ettiğini belirterek, “Antakya Belediyesi’nin 6-7 aylık zaman zarfında çok büyük aşamalar kaydetti. Antakya’nın gelişmesinde büyümesinde önemli adımlar atılıyor. Yapılan hizmetler insanlarda büyük memnuniyet uyandırıyor. Yeni bir belediyenin az zamanda vatandaşlarına hizmet sunması sevindirici bir gelişmedir. Yuvam Dekor Antakya Gençlik Kulübü olarak 200 lisanslı sporcumuzla gençlerimizi kahve köşelerinden kurtarıp sağlıklı spor yapma imkanı sunuyoruz.” dedi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Spor kulüplerimizin daha iyi şartlarda sporcu yetiştirmeleri ve gençlerimizin daha sağlıklı bir yapıya sahip olması için hükümet olarak gerek ilimiz genelinde, gerekse Antakya genelinde tesisleşme yolunda bir hayli önemli önemli adımlar attı. Antakya’da 25 bin kişilik Olimpiyat Stadının yapımı yolunda büyük ilerlemeler kaydedildi. Olimpiyat stadının yapılması ile kapalı yüzme havuzu, salon sporlarının yapılacağı kapalı spor salonu, buz pateni pisti gibi sportif etkinliklerin yapılacağı alanlar kentimize kazandırılmış olacak. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere ışık tutan söylemler içinde gençlere ve sporculara büyük önem verdiği gerçeği unutulmamalıdır. El birliği içinde amatör kulüplerimize imkanlarımız dahilinde yardımcı olacağız” dedi.

Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, konuk heyet ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Antakya Gençlik Spor

Antakya Gençlik Spor

Hatay Haberleri Sundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ