30.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Antakya – MKÜ Kampüsüne Nasıl Gidilir?

Antakya – MKÜ Kampüsüne Nasıl Gidilir?

Antakya’dan MKÜ Kampüs’e (Mustafa Kemal Üniversitesi) hangi Minibüs ve Otobüsler gider? Özat son aracı ne zaman? Özat Minibüs Kooperatifi kalkış saatleri – 7 Numara

Antakya MKÜ Mustafa Kemal Üniversitesi Kampüsüne Nasıl Gidilir?

Antakya MKÜ Mustafa Kemal Üniversitesi Kampüsüne Nasıl Gidilir?

Hatay Antakya geçici olarak ikamet eden başka İller’den Hatay’a gelmiş öğrenciler, Mustafa Kemal Üniversitesi Kampüsüne (MKÜ Kampüsü) nasıl gidilir? Diye sormaktadır.

 Özat Minibüs Kooperatifi

MKÜ – Antakya arası çalışan Özat Üniversite araçlarının güzergahı şöyledir:

Güzergahı  : Antakya – Sabancı – Tayfur Sökmen Kampüsü – MKÜ Araştırma Hastanesi

Öğrencilere uygun ücret tarifesi ve sivillere ayrı ücret tarifesi uygulanır.

Özat Minibüsleri Kalkış Saatleri ve Son Araç Kalkış Saati

Saat 06:00–06:30 arası 10dk, 06:30–07:00 arası 5dk, 07:00–20:00 arası 3dk, 20:00–21:30 arası 5dk,21:30–23:00 arası 10dk aralıklarla minibüsler hareket etmektedirler.

7 Numaralı Halk Otobüsü

Antakya – MKÜ (Mustafa Kemal Üniversitesi) Kampüsüne yolcu taşımacılık hizmeti verir. Öğrenci, memur, siviller ve genel halka açık taşıma yapar.  (7) Nolu Özel Halk Otobüsü: Antakya’dan Kampüse gelişte Özat Minübüsleri ile aynı güzergahı izleyip kampüs dönüşünde Serinyol minibüs güzergahını takip ederek Antakya Şehir Meydanına gider.

ALAHAN KOOP.

Antakya – Alahan Köyü arası yolcu taşımacılığı – Alahan Koop. Minibüsleri: Kampüs içinden başlayarak yurtlar (Sabancı kız öğrenci yurdu, ticaret borsası erkek öğrenci yurdu arkası ve bankalar caddesi güzergahını izlemektedir.

SERİNYOL KOOP.

Antakya – Serinyol arası yolcu taşımacılığı – Serinyol Koop. Minibüsleri: Serinyol’dan hareket ederek, Tayfur Sökmen Kampüsünün giriş kapısının önü, Sabancı Kız Öğrenci Yurdu, Ticaret Borsası Erkek Öğrenci Yurdu arkası ve Karaali mevkiinden sonra Özat minibüsleri ile aynı güzergahı takip eder, Antakya Merkezden dönüş istikameti aynıdır.

Kooperatiflerin araçlarının kalkış noktası Antakya’da Bankalar Caddesi’dir. Antakya – MKÜ Kampüs – Sabancı Kız Yurdu, Ticaret Borsası Erkek Yurdu‘na gitmek için izlenen güzergah ve kalkış saatleri hakkında bilgi verdik.

Not: Bilgiler Hatay Antakya’da Öğrenci olan kişiler için bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Son araç kalkış saatleri değişebilir. Bilgilerin doğruluğundan Hatay Center sorumlu değildir. Genel bilgi amaçlı yazılmış bir makaledir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ