27.02.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Antakya Otogarı (Otobüs Terminali)

Antakya Otogarı (Otobüs Terminali)

Hatay Antakya’da otobüs terminali yeni otogar ve eski otogar olarak görünür. Antakya Yeni Otogar (Otobüs Terminali) nerede?

Hatay Rehberi – Turizm ve ulaşım firmaları genelde eski otogar civarında yer alırken otobüs firmaları Antakya Yeni Otogar’ında yer alır. Hatay İline tatil yapmak için karayolunu kullananlar Hatay‘ın Merkez İlçesi Antakya Yeni Otobüs Terminaline gelir. Otobüslerin aktif olarak kullandığı yer Antakya Otogarı’dır. Eski Otogar’da sadece acenteler vardır.Acentelere servis araçları gelir, bilet kesebilir ve rezervasyon işlemi yapabilirsiniz.

Antakya Yeni Otobüs Terminali (Antakya Otogarı) Nerede?

Şehir Merkezine gelirken Çevre Yolundan Antakya Otobüs Terminaline ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 3 km yol gittikten sonra sağ tarafta yer alır. SGK Hastenesinin ilerisindedir.

Hatay Antakya Otogarı

Hatay Antakya Otogarı

Primall Alışveriş Merkezinin ilerisinde yer almaktadır. Yukarıdaki haritadan Antakya Otogarı nerede? cevabına ulaşabilirsiniz.

Hatay Antakya Eski Otogarı Nerede?

Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki! Antakya Eski Otogar ‘dan (Antakya Eski Otobüs Terminali) otobüsler kalkmıyor. Yolcu indir ve bindir olayı eski otogarda bulunmamaktadır. Servisler aracıyla yolcular yeni otogara sevk edilir.  Eski Otogar’ın yeri: Antakya Bankalar Caddesinden Sağa döndüğünüzde 200 metre ileride solda bulunur. Palladium Alışveriş Merkezi’nin arka caddesinde yer alır.

Antakya seyahatlerinizde veya Antakya‘dan karayoluyla otobüsle seyahat edebilmek için öncelikle bilet almanız veya rezervasyon işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Rezervasyon aldıktan sonra yolculuk gününüz ve koltuk numaranız belirlenir. O tarihte Yeni Otogar‘da olmanız otobüs saatine riayet etmeniz gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ