26.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Başarı Hikayenizi Siz Yazın

Başarı Hikayenizi Siz Yazın

Hatay rehberi olan Hatay Center ile başarı hikayenizi yazacaksınız. Firmanızı İnternet reklamı ile güne güne geliştireceksiniz.

Başarı Hikayenizi Yazın

Başarı Hikayenizi Yazın

İşletmenizi geliştirmek istiyorsunuz. Bir türlü düşündüklerinizi gerçekleştiremiyorsunuz değil mi? Bunu dert etmeyiniz. Hatay rehberi olan Hatay Center sayesinde işlerinizi günden güne geliştireceksiniz. Bizim çözüm önerilerimizle Hatay cografyası ve sosyal yaşantısına uygun kitlesel reklam çözümleri sunuyoruz.

Kitlesel reklam çözümlerimizde yer alan Gold Firma bölümü yıllık 100 TL ücretle anasayfamızda ve sektörünüzün kategorisinde 1 yıl boyunca reklamınız yer alıyor. Gold firmalara özel olarak Google Optimizasyon işlemini yapıyoruz.

Vitrin firma bölümümüzde 1 yıllık reklam ücreti 1.000 TL tüm sektörlerin üstünde ve sayfamızın en üst kısmında yer alıyor. Büyük hizmet ve ürün satışları gerçekleştirmek isteyen firmaların tercihidir.

Google SEO: 2015 yılın uygun şekilde Hatay SEO çalışması web sitenize yapıyoruz. Google’da ön sıralarda çıkmak isteyen web site sahipleri Google Optimizasyon çalışmalarımızı tercih ediyor. Minumum ücretimiz 750 TL ‘den başlıyor.

Web Tasarım: 2015 Yılına özel hazır web site şablonları üzerinden kullanıcı ve Google dostu web siteler tasarlamaktayız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ