25.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Böcek Hastanesi
TELEFON
Hüseyin Şirin : 0 555 576 6038
ADRES
Saraykent Mah. 75. Yıl Bulvarı Safir Apt. No:51/C Antakya / Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Böcek Hastanesi

Uzman elemanlarıyla hizmet veren Böcek Hastanesi; Hatay’da böcek, haşere, yılan, çiyan, fare, sivri sinek, fare, hamam böceği ilaçlama hizmetini Antakya’da vermektedir. Bu işte en önemli konu eğitimdir. Çünkü çalışma alanları, yaşam ortamlarının dezenfekte edilmesi ciddi bir iş ve sağlık hizmet gerektirir. Bilinçli yapılması halinde başarılı sonuçlar verir. Firmamız bu işte belli bir standartı yakaladığından dolayı kalite seviyesini günden, güne yükseltmektedir.

Böcek Hastanesi Antakya Hatay

Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

  • Kamu Kurumları İlaçlaması
  • Fabrika, üretim alanları
  • Ofis, dükkan gibi çalışma yerleri
  • Ev, bina ilaçlama hizmeti
  • Depolar
  • Açık alanların sivri sinek ve haşerelerden arındırılması

İlaçlama Konusunda Yılların Deneyimi

Böcek İlaçlama Böcek Hastanesi

Bu canlıların yaşadıkları alanlar genelde delikler, tezgah altları, koltuk altları gibi alanlardır. İlaçlama görevini yapan elemanlarımızın dikkat ettiği konuların en başında bu alanlar bulunur. Haşereler özellikle gündüz insan hareketinin olduğu bölgelerde görünmezler. Dolaşma zamanları gece, karanlık saatlerdir. Örnek siz evde uyurken çocuğunuzun mutfağa suç içmek için gittiğinde bağırarak geri döndügünü görürsünüz. Çünkü gece vaktinte bu canlılar mutfağınızda, banyonuzda, tuvaletinizde hatta evin her köşesinde bulunur. Önlem almanın yolu Böcek Hastanesi’dir. Yıllardır bu işi yapan firma olarak sağlığınıza önem veriyoruz. Antakya merkezli bir kuruluş olarak Hatay‘ın tüm bölgelerine ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Fareler hakkında dikkali olmalısınız. Açık alanda bulunan yiyecklerden yediğinizde buluşan mikropların size geçme ihtimali yüksektir. O nedenle Böcek Hastanesi ile iletişime geçerek, bilgi almanızı rica ederiz.

Böcek Hastanesi Böcek Hastanesi
Böcek Hastanesi
Böcek Hastanesi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ