30.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
ÇUKUROVA MARKA PATENT KALİTE YÖNETİM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ
TELEFON
444 8 148
ADRES
Kavaslı Mahallesi Atatürk Bulvarı Ahmet Gürses Apt. No:81/9 Antakya/Hatay
FAKS
326 225 1 333
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Biz Çukurova  Patent ve Kalite Danışmanlık olarak “Sizin Olana Sahip Olun” bilinci ve sorumluluğu ile sürekli büyüyen global pazar ve artan rekabet ortamında müşterilerimizin sınai haklarını(marka, patent, endüstriyel tasarım, coğrafi işaretler) değişmeyen ve kararlı hizmet politikamızla güvence altına almaktayız.
bilbord11
İstanbul, Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay ve diğer tüm şehirlerimizde marka tescil, patent tescil gibi Fikri ve Sınai haklar yanında başta KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ (ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, OHSAS 18001, ISO 16949)olmak üzere web tasarım, Web Yazılım,Özel Yazılım,Sektörel Yazılım,Domain tescili, Ürün Belgelendirme (CE) ile kişisel ve kurumsal eğitimler alanlarında da uzman kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
150bin-hibe
Çukurova  Patent ve Kalite Danışmanlık özellikle Güney illerinden olan Hatay’da ISO 9001:2008 Kalite Belgelendirme ve Marka Tescili gibi konular başta olmak üzere büyüyen organizasyon yapısıyla ve sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetimi Sertifikası çerçevesinde Hatay, İstanbul, Mersin, Gaziantep, Yalova, Adana, Antalya, Manisa, Osmaniye, Malatya ve Elazığ gibi illerde Türkiye’nin farklı coğrafyalarına aynı şeffaflıkla hizmet vermektedir.
hatay-is-guvenligi_2
Sürekli büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen firmamız ISO 14001 Çevre Güvenlik Sertifikası ile birlikte Çukurova Temizlik’ i bünyesine katmış ve bu iş kolunda da hizmet vermeye başlamıştır.
İşletmeleri desteklemeyi ve işletmelerin kurumsal bir kimlik kazanmasını ilke edinen firmamız bu anlamda Hatay’da, Adana’da, Gaziantep’de, Osmaniye’de, KOSGEB, DOĞAKA ve TKDK kuruluşlarıyla sürekli işbirliğinde olup firmaların destek ve teşvik hibeleri alması konusunda danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.
Tarihçe
2007 yılında küçük adımlar fakat büyük heyecanla ticaret merkezi İstanbul’ da marka vekili Osman Çekirge önderliğinde kurulan Çukurova Marka & Patent İstanbul’un rekabet ortamı ve yoğun iş hayatının tecrübesini taşımaktadır.
2009 yılının sonlarında yüzünü Akdeniz’in büyüyen ekonomisi Hatay, Adana ve Mersin gibi son zamanlarda büyüyen illere doğru çeviren firmamız bu alanda Hatay’ın ilk patent ofisi olma özelliğini taşımaktadır.
Bugün 4500’e yakın müşterisi ile Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye ilinin ve Akdeniz bölgesinin lider Marka & Patent ve Kalite Danışmanlığı şirketi olma hedefi ve sorumluluğu ile rekabet ortamının yükünü değerli müşterileriyle birlikte başarıyla taşımaya devam etmektedir.
belgelerimiz
Vizyon
Hatay’da Marka, Patent gibi Fikri ve Sinai Haklar alanında; sorumluluk üstlenen yapısıyla bölgesinin lideri olmak
Misyon
Haksız rekabeti önlemek amacıyla fikri ve sınai hakların korunmasını ve bu bilincin yaygınlaşmasını sağlamak, kaliteli üretim ve yönetimi desteklemek, rasyonel fiyat politikası ve gerçekçi çözümler ile hizmetlerinden her büyüklükte işletmenin yararlanmasını sağlamak, insan kaynağı standartlarını en üst düzeyde tutarak müşterilerinin en kaliteli hizmeti almasını sağlamak ve markanın firmaya kattığı değeri bilerek kalite, güven, şeffaflık, gizlilik ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak ülke endüstrisine ve firmalarına hizmet etmeyi görev edinmiştir.
Neden Çukurova Marka Patent Kalite Yönetim ve Danışmanlık
1-Hatay’da etkin bir marka tescil ve ISO 9001:2008 gibi Kalite Belgelendirmede deneyimli bir firma ol
Osman ÇEKİRGE
Endüstri Mühendisi
Marka Vekili-Yönetim Sistemleri Danışmanı Kurucu Ortak
Tel: 444 8 148
GSM: 0 533 390 90 33
ÇUKUROVA MARKA PATENT KALİTE YÖNETİM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ ÇUKUROVA MARKA PATENT KALİTE YÖNETİM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ ÇUKUROVA MARKA PATENT KALİTE YÖNETİM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ
ÇUKUROVA MARKA PATENT KALİTE YÖNETİM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ
ÇUKUROVA MARKA PATENT KALİTE YÖNETİM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ
ÇUKUROVA MARKA PATENT KALİTE YÖNETİM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ