24.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
ECEM OTO KİRALAMA HATAY / ANTAKYA
TELEFON
0 326 225 02 86 - GSM: 0507 188 18 81
ADRES
HARAPARASI MAH. İBRAHİM ETHEM CİVELEK İŞH. KÖY GARAJLARI CİVARI ZİYARET KARŞISI 105. SK.B2 Antakya / Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Antakya oto kiralama şirketlerinde kalite arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ecem Oto Kiralama Antakya / Hatay’da yüksek modelli araçlarıyla hizmet sunuyor.

ecem-oto-kiralama-antakya

Ecem Oto Kiramala Şirketi; Antakya’da kurumsal, bireysel ve filo araç kiralama hizmeti sunan müşteri odaklı çalışmalar yapar. Portföyümüzde bulunan araçlar rutin bakımları yapılmış, sürekli kontrol edilen yüksek modelli araçlardır. Müşterilerimizin rahat şekilde araçları kullanması için gerekli tüm donanıma sahiptir. Araç marka ve modellerimize göre donanımlar değişmektedir. Antakya oto kirama şirketi diyor ki! Tercihleriniz bizim için önemlidir…

Antakya Araç Kiralama Hizmetlerimiz – ECEM OTO KİRALAMA

ecem-oto

Hatay Antakya’da araç kiralama ihtiyacı duyabilirsiniz. Yurtdışından, şehirdışından Hatay’a geldiğinizde araç kiralama şirketleri arasınız. Önem olan işinin ehli ve işi bilen kiralama şirketi ile çalışmanızdır. Sizi Ecem Oto Kiralama‘nın  kaliteli hizmetine bekliyoruz. Araç kiralamak ciddi bir iştir ve iki taraf içinde sorumluluk gerektirir. Araçların sağlam ve sorunsuz olması en önemli faktörler arasında yer alır. Kiralama şirketi her zaman araçlarının rutin bakım, resmi işlemleri, muayenesi gibi faaliyetleri önceden tamamlamış olması gerekir. Ecem Oto Kiralama Hatay Antakya oto kiralama işinde uzman olduğu için araç bakımlarını önceden tamamlar. Araç muayene işlemi gelmeden önce tüm hazırlıklarını tamamlar. Müşterilerimize teslim ettiğimiz araçlar resmi ücret, belge ve tüm yetki belgelerine shaiptir.

NEDEN ECEM OTO KİRALAMA ŞİRKETİ?

ecem-oto-kiralama-antakya-hatay

  • Kaliteli Hizmet
  • Bakımları tamamlanmış, resmi işlemleri eksiksiz, hazır araçlar
  • Yüksek model araçlarımız
  • Marka Çeşitlerimiz
  • Müşteri desteğimiz

Araç kiralamada kalite: Müşteri odaklı çalışmalarla, müşterinin ihtiyaçlarına doğru zamanda, doğru yerde, doğru şekilde cevap veririz. Araçlarımız müşterilerimize özeldir.

Bakımları Tamamlanmış Araçlarla Sürüş Keyfi: Şoförlerin en büyük korkuları araç arızalarıdır. Rutin ve dönemsel bakımlarını yapmayan araçlar arıza verir ve şoförler için büyük sorun oluşturur. Ecem Oto Kiralama olarak araçlarımızın bakımları ve resmi işlemleri önceden tamamlanır. Araçlarımızla sorunsuz sürüş keyfi yaşarsınız.

Yüksek Model Araçlar: Düşük modelleri araçlar genelde arıza potansiyeli yüksek, risk oluşturur. Araçlarımız yüksek modeldir. Müşterilerimizi araçlarımızı kullandığı zaman mutlu anlara şahit olurlar.

Marka Çeşitlerimiz: Portföyümüzde bulunan markaları tercih edebileceğiniz, geniş marka seçeneklerimizle hizmet sunarız.

Müşteri desteği: Müşterilerimiz için her zaman bir telefon uzaklığındayız. Herhangi bir soru aklınıza takıldı veya adres mi bulamadınız. Her zaman yanınızda bir destekçiniz var. Ecem Oto Kiralama – Antakya oto kiralam şirketi

Kayıt: 06.06.2015 Güncelleme Tarihi: 17.09.2016 Hit: 6005

ECEM OTO KİRALAMA HATAY / ANTAKYA ECEM OTO KİRALAMA HATAY / ANTAKYA ECEM OTO KİRALAMA HATAY / ANTAKYA ECEM OTO KİRALAMA HATAY / ANTAKYA
ECEM OTO KİRALAMA HATAY / ANTAKYA
ECEM OTO KİRALAMA HATAY / ANTAKYA
ECEM OTO KİRALAMA HATAY / ANTAKYA
ECEM OTO KİRALAMA HATAY / ANTAKYA

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ