27.02.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Emrah Karaduman Kimdir?

  • Kimdir?
  • 16 Eylül 2016
  • 921 KEZ OKUNDU
Emrah Karaduman Kimdir?

Emrah Karaduman KimdirCevapsız Çınlama Şarkısı ile gündeme gelen Emrah Karaduman kimdir ve kaç yaşında? sorularının cevaplarını bu yazımızda vereceğiz. 4 Kasım 1992’de Samsun’da doğdu. Müzikal yeteneğini geliştirmek için konservatuvara yazılsa da maddi masraflar yüzünden eğitime devam edemedi. Bir dönem Samsun’da barlarda çalıştıktan sonra hayalindeki müzikal kariyerin peşine düşmek için İstanbul’a taşındı. Kadıköy’de bir barda çalışırken Hande Yener’in sahne ekibi Emrah’a ulaşarak Yener’in orkestrasına katılma teklifi yaptı. Bu teklifle birlikte yıllarca Hande Yener ile çalıştı. Daha sonra Hande Yener’in çeşitli şarkılarının yanı sıra Demet Akalın, İrem Derici, Emir, Bengü, Mustafa Ceceli, Murat Boz ve Hadise dahil olmak üzere çeşitli şarkıcıların şarkıları besteledi veya düzenlemelerini yaptı.

Emrah Karaduman Biyografisi

Emrah Karaduman

Adı Soyadı: Emrah Karaduman

Mesleği: Müzik Yapımcısı, Aranjör, Şarkı Yazarı ve Besteci

Nereli: Samsun

Yaşı: 24 Yaşında (2016)

Müzik Listelerinde genelde Lider olan Cevapsız Çınlama ile gündemden düşmeyen Karaduman, en iyi aranjörler arasında gösterilmektedir.

Emrah Karaduman – Cevapsız Çınlama ft. Aleyna Tilki Klibi

Aleyna Tilki kimdir? tıkla öğren

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emrah Karaduman Fan dedi ki:

    Emrah Karaduman En iyi Aranjörler içindedir. Bu adamı takip etmeye devam edin. Süper müzikler çıkarıyor. Parmaklarından müziği dans ettiriyor.

BİR YORUM YAZ