27.02.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

En iyi Android Uygulamaları

En iyi Android Uygulamaları

2015 Yılında en iyi android uygulamaları bu listede. Mobil cihazlarınızda işlerinizi yapacağınız, telefon performansına etki eden anroid uygulamaları: En iyi mobil 4 android uygulaması:  Google Driver, Drupe, Pocket, 360 Security

2015’te En İyi Tutulan Android Uygulamaları

1) Google Drive: 15 GB kadar gittiğiniz yerlerde yolda, işte, seyahatte, tatilde, evde cep telefonunuzda kullanacağınız uygulama ile depolama alanına ücretsiz sahip olabilirsiniz. 15 GB kadar ofis işlerinizle ilgili evrakları ücretsiz depolama yapabilirsiiz.

Google Driver Anroid Uygulaması

Google Driver Anroid Uygulaması

2) Drupe: Android telefonunuzun arama bölümünü kişiselleştiren; favoriler, son arananlar gibi seçenecekler sunan android uygulaması ile kolayca ulaşım sağlama imkanı sunduğu gibi WhatsApp, SMS, Messenger mesaj göndermenize de yardımcı bir telefon programıdır.

Drupe Android Uygulaması

Drupe Android Uygulaması

3) Pocket Uygulaması: 2015 yılı trend android uygulamaları içinde Pocket’ı görebilirsiniz. Programı indirip, kurduğunuzda üyelik işlemlerini gerçekleştriyorsunuz. Daha sonra acil gitmeniz gereken bir iş var bir yazı okuyordunuz internette okudunuz yazıyı kayıp etmemek için add to yapıyorsunuz. İşlem tamamdır. Daha sonra kolayca önemli bulduğunuz yazıya Android Pocket Uygulaması ile ulaşabilirsiniz.

Android Pocket Uygulaması

Android Pocket Uygulaması

4) 360 Security – Antivirüs Boost Android Uygulaması: En iyi deriz ya işte bu o denebilecek kullanıcı deneyimini yaşatan 360 Security Android’te çığır açtı. Dünya genelinde yaygın olarak indirilen bu uygulama Türkiye pazarına giriş yaptı. TV reklamlarında insanlara doğru şekilde kullanıcılara hitap eden bu program Türkiye pazarında kısa sürede yerini aldı. Şuanda çoğu telefonda kullanılıyor. Mobil cihazınızda bellek kullanımı aşırı şekilde ise uygulamalar arasına sıkışıp kalıyorsanız 360 Security size çözümler sunuyoruz. 2015 yılında en iyi ücretsiz anroid uygulamalar arasında yerini aldı.

360 Security Uygulaması

360 Security Uygulaması

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Teknoloji Sevdalısı dedi ki:

    Google drive kullanıyorum. Dosyalarımızı ve belgelerimizi kolayca saklayabiliyoruz. Ofisi dışarıdan kolayca yönetebiliyoruz.

BİR YORUM YAZ