27.02.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

En İyi Dedektör Hangisi? İşte En İyi Dedektörler

En İyi Dedektör Hangisi? İşte En İyi Dedektörler

En İyi Dedektörler

En İyi Dedektör

Dedektör sektöründe en iyi kavramı göreceli olarak değişebilir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kullanacağınız dedektör sizin için en iyi dedektör‘dür. Türkiye’nin zengin topraklarında değerli maden aramak için metal dedektör kullanan defineciler dedektör piyasasında en iyi dedektörler dediği cihazları bakıldığında görüş ayrılıkları vardır. Profesyonel anlamda define arayan defineciler marka ve seriler arasında ayrı ayrı görüş bildiriyorlar. Bu görüş farklılığı deneyimle alakalıdır. Makalenin başında anlattığımız gibi ihtiyacınıza cevap verebilen en iyi cihaz sizin için en iyi dedektör olarak kabul eder. Profesyonel defineciler bu nedenle görüş ayrılığına düşüyorlar. A şahsının işini X markası görürken B şahsının işini Z markası görmektedir. Dedektör inceleneceği zaman öncelikle kendinize bazı sorular sormanız gerekir. En iyi dedektör sizce hangisi: ?

 • Su altında arama yapan dedektörler
 • Yüksek gerilim hatlarına yakın bölgelerde başarılı arama yapan dedektörler
 • Metal Ayrımı yapan dedektörler
 • Dijital Başlıklı Dedektörler

Yukarıdaki saydığımız özellikler genelde dedektör kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik özellikleri içeriyor. En iyi dedektörler listesine isterseniz birlikte göz atalım.

En Çok Tercih Edilen Dedektör Markaları

Lorenz Marka Nasıl? – En İyi Dedektör Markaları

lorenz-dedektor

Lorenz Z1 serisi piyasada en çok tutulan cihazlar arasında yer alır. Derin arama için en iyi dedektör cihazı denilebilir. Hatta çoğu defineci tarafından Lorenz Z1 yorumlarına bakıldığında tam not alıyor. Almanya menşeili bir cihazdır.

Minelab Dedektör Nasıl? – En İyi Dedektör Markaları

minelab-gpx-5000-modeli

Avusturalya üretimi olan Minelab serisi dayanıklılık, başarı oranı yüksek bir dedektördür. Profesyonel dedektörcülerin ilk tercihleri arasında yerini alan bu marka kalitesini kanıtlamıştır. Minelab serisilerinde en çok tutulan dedektörler içinde GPX 5000 modeli yer alır. Bu model derin aramalarda kullanılmaktadır.

Minelab yorumları: GPX 5000 serisi Minelab’ın en iyi cihazları arasında yer

XP Dedektör Markası Nasıl? – En İyi Dedektör Markaları

xp-dedektor

Fransa menşeili olan XP dedektör markası dedektörcülerin genel ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veren modellere sahiptir. XP dedektör en iyi dedektör cihazları arasına giren

XP dedektör yorumları yapan defineciler genelde iyi şekilde XP dedektörü yorumlar.

XP Dedektör Serileri 

XP Deus, Goldmax Power, Gmaxx 2 ve Adventis dedektör

White’s Amerikan Dedektör Markası (USA) Nasıl? – En İyi Dedektörwhites-dedektor-nasil-yorumlari

Bu dedektör en iyi markalar arasında kendini kanıtlamıştır. Profesyonel anlamda dedektörden iş yapan kullanıcılar bu dedektör için olumlu notlarını iletiyor. Yıllardır kendini piyasada kanıtlayan ve kullanıcıları tarafından tam not almaktadır.

VLF Dedektör Ve Pulse Sistem Ayrımı

VLF cihazları tek, tekçi olarak bilinir. Pulse Sistemler ise derin aramaya yöneliktir. Cihaz alırken dikkat etmeniz gereken, ihtiyaçlarınıza çözüm sunan en iyi dedektör cihazına ulaşmaktır. Pulse sistemler ve VLF sistemler genelde mineralli topraklarda eski zamanlarda performans sağlamazken, günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte cihazlar en iyi şekilde performans gösteriyor. Kullanım amaçlarınızın doğru şekilde belirlenmesiyle sizin için pozitif etki oluşturacak en iyi dedektör makinesini seçebilirsiniz. VLF almak veya Pulse sisteme sahip olmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Dedektörler Hakkında Sorularınızı Gümüş Dedektör’e sorabilirsiniz. 

Satış Sorumlusu: Hüseyin ERGÖR 0 530 735 45 49

Satış Sorumlusu: Mahmut Taner Özer 0 530 566 89 80

Adres:Haraparası mah.Tayfur Sökmen Cad. Kat:1 No:98/8 (Sebze Hali Arkası Çukobirlik İşhanı) ANTAKYA-HATAY

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Samet dedi ki:

  Reader gold dedektör iyimidir şefim aldım bitane nasıl bi cihaz bu

  1. seoturkey dedi ki:

   Samet Bey merhaba, Reader Gold dedektör yorumları hakkında detaylı bilgileri maalesef alamıyoruz. Türkiye yaygın olarak yorum alan dedektörler şunlardır: Minelab GPX 5000, Lorenz Z1, XP Deus, White’s dedektördür. Eğer VLF dedektör ve Pulse istiyorsanız Alo Dedektör sitesine göz atabilirsiniz. Kendini kanıtlamış dedektörlerle daha kolay başarı elde edebilirsiniz.

 2. Dedektörcü dedi ki:

  En iyi dedektör bana göre Minelab GPX 5000 ve yeni çıkan Minelab GPX 7000’dir. Minelab markası kaliteli cihazlar üretiyor. Arazide performansı çok iyi. Alacaklara tavsiye ederim.

 3. Aynur Paltacı dedi ki:

  En iyi dedektör bana göre XP DEUS tur. Mineralli topraklarda üstün performans sağlıyor.

 4. Profesyonel Dedektör dedi ki:

  Minelab GPX 5000 yorumları hakkında araştırma yaptım. Cihaz gerçekten en iyi dedektör ünvanına sahip olmayı hak ediyor. Arkadaşlarımda Minelab serilerini kullanıyor. Onlarla görüştüm performansı hakkında olumsuz bir yorum görmedim. Bence en iyi dedektör Minelab GPX 5000’dir.

 5. Antalya'da Dedektörcü dedi ki:

  Müşterilerim genelde XP Marka cihazlar talep ediyor. Genelde gelen yorumlarda en iyi dedektör dedikleri XP DEUS 28 CM Başlıkla iyi sonuçlar aldıklarını söylüyor. Bana göre Lorenz Z1 ve DEUS en iyi detektördür.

 6. Kasım B. dedi ki:

  Baba Minelab GPX 7000 bence en iyisi. 35.000 TL civarında fiyatları var ama bence değer. Kral cihazdır. Bu işin profesyonelleri bu cihazı kullanır. Altın bulucu olarak kraldır.

 7. Mustafa S. dedi ki:

  Adrenalin Z-18 Derinlik bakımından en iyi bulucu özelliğine sahiptir. Yer altı görüntülemesini grafik sistemiyle gösteriyor. Fiyatına göre sonuçları da çok iyidir.

 8. İLYAS coskun dedi ki:

  Cok işaret elimde var yanlız makinam yok makinası olan bir arkadaşımız bana ulasabilirmi kesin olarak tonlarca altın heykel. Çıkarabiliriz ama makina şart tabi bu numaran arkaslar ulaşabilir mi 05367482176

 9. Dedektörcü dedi ki:

  En iyi dedektör tek para için uygun fiyatlı olanı sorarsanız Garrett AT Pro’yu öneririm.

 10. Muzaffer Ö. dedi ki:

  En iyi dedektör bence Lorenz Z1 derin aramada yanlış bilgi vermiyor. Lorenz Z1 dedektörü nü iyi öğrenir seniz başarılı sonuçlar alabilirsiniz.Z1 kullanıcısı olarak tavsiye ederim.

 11. Mala Dedektörcüsü dedi ki:

  En iyi dedektör bir Mala kullanıcısı olarak, bu işi hakkıyla yapabileceğiniz dedektör Mala’dır. Mala detektörden memnunum.

BİR YORUM YAZ