27.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Eren Temizlik Şirketi Antakya / Hatay
TELEFON
0326 215 15 69- 0 554 571 36 06
ADRES
Rüstem Tümer Paşa Cad. 100. Yıl Apt. No: 38 Antakya / Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Eren Temizlik

Antakya temizlik şirketleri arasında yer alan Eren Temizlik şirketi inşaat sonrası temizlik, ofis, işyeri ve ev temizliği, koltuk yıkama, cam ve cephe temizliği, okul, banka ve hastane temizliği hizmeti sunar.

eren-temizlik-antakya

Tecrübeli elemanlarıyla Hatay‘ın Antakya İlçesinde kaliteli ve özenle temizlik hizmeti gerçekleştirir. “Temizlik Bizim İşimiz”

Eren Temizlik Şirketi Olarak Hizmetlerimiz

İnşaat Sonrası Temizlik

En zor temizlik işlerinden birisi inşaat sonra temizliktir. İnşaat sonrası temizlik gözünüzü mü korkuyor? Artık korkutmasın Eren Temizlik sizin için temizliği özenle yapar. İnşaat sonrasında dökülen sıva, kireç kalıntıları, çimento artık v.s. bunların çıkarılması zordur. Hele de yerlerde boya lekeleri yer alıyorsa işler daha da zorlaşır. Bizim için inşaat sonrası temizlik gayet basit’tir. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösterdiğimizden dolayı gereken bilgi ve donanıma sahibiz. Çünkü işleri bilinçli ve deneyimli şekilde yaparı.

Eren; Ofis ve Büro Temizliği

Ofisiniz m2 olarak çok büyük bir alanda elemanlarınız bu işi gerçekten yapamayabilir. Zaman ve maaliyet açısından ofis temizliğinde çığır açıyoruz. Ofis; büro mobilyaları, yer temizliği, camların silinmesi, ofis mutfağının ve tuvaletlerinin özenle temizlenmesi bizim işimiz. Ofis m2 ölçülerine göre uygun fiyat’ta Antakya‘da bu hizmeti size sunuyoruz.

Ev Temizliği

Evinizin temizlenmesi için zamanınız mı yok? Haftalık ve aylık ağır temizlikleriniz illa ki olacaktır. Önemli olan ağır temizlik işlerini gerçek anlamda verimli şekilde yapmaktır. Bir evde yaşayan insanlar aynı zaman iş hayatında çalışıyor ise bu temizlikleri yapamamaktadır. Siz işi bize bırakın gönül rahatlığı ile işinize odaklanın evinizin temizliği bize emanet. Antakya ev temizlik şirketi Eren Temizlik ‘tir.

Koltuk Yıkama

Koltuk cinsi ne olursa olsun koltuk yıkama işini Antakya’da Eren Temizlik yapmaktadır. Eve veya işyerinizdeki koltuklar zamanla kirlenir. Bu kirler bakteri ve mikrop yuvası haline gelir. Bakteriler sizin zamanla hastalanmanıze neden olur. Sağlınız açısından hijyenik şekilde temizlik şart’tır. Bu temizliği Antakya temizlik şirketi olan Eren Temizlik’e bırakınız. Bu güne kadar yüzlerce ve binlerce koltuk yıkadık. Yıkanan kotukların sahipleri bizden gayet memnun kaldı.

Cam ve Dış Cephe Temizliği

Bina dış cephelerinin temizliği bizden sorulur. Tecrübe, bilgi ışığında personellerimiz dış cephe temizliğini özenle yapar. Antakya dış cephe temizliği işinde uzman olan Eren Temizlik işlerini müşteriyi memnun edecek şekilde organize eder ve gerçekleştirir. Rezervasyon yapıldığı andan itibaren verilen zaman, sürede dış cephe temizliğini tamamlarız. Ofis, ev, inşaat sonrası temizlik, koltuk yıkama, cam ve dış cephe temizliği yanında Okul, Banka, Hastane temizliği Antakya’da Eren Temizlik yapar.

Çalışma Prensiplerimiz

  • Doğru
  • Tam Zamanlı
  • Kaliteli ve Özverili Çalışma
  • Müşteri Odaklı Temizlik

Her müşterinin farklı ihtiyaçları vardır. Antakya temizlik şirketleri arasında yer alan Eren Temizlik işini doğru şekilde yapar. Çalışma prensiplerimiz tam zamanlı temizlik anlayışı mevcuttur. Tam zamanlı dediğimizde müşteriye söz verilen zamanda temizlik işini tamamlarız. Kalite anlayışımızdan ödün vermeden tecrübelerimize dayalı şekilde temizlik işlerini yaparız. Farklı ihtiyaçlara, farklı temizlik hizmeti sunarız.

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2014 – 19 Kasım 2015 – 19 Kasım 2016 – 15.09.2015 – Hit: 767, 5.6.2016

Eren Temizlik Şirketi Antakya / Hatay
Eren Temizlik Şirketi Antakya / Hatay

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ