01.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Esnaf Rektör Kaya’yı Kutladı

Esnaf Rektör Kaya’yı Kutladı

MKÜ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya’yı  Hatay Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooferatifleri kutlama ziyaretinde bulundu.

Rektör Kaya'yı Ziyaret

Rektör Kaya’yı Ziyaret

Hatay Esnaf Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Mustafa Kemal Üniversitesi Yeni Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya’yı Kutladı.

Hatay Esnaf Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Başkanı Sabit Teksöz ve üyeleri Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Rektör Kaya’ya yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Sabit Teksöz ziyaretteki konuşmasında, esnaf teşkilatları olarak Üniversite yönetiminin arkasında olduklarını belirterek, “Üniversitemiz için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Sizleri kutlar, Rektörlük görevinizin hayırlı uğurlu olmasını dilerim.” dedi.

“SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ DESTEĞİNİ GÖRMEK İSTİYORUZ”

Rektör Prof. Dr. Hasan Kaya da Hatay Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooferatifleri’nin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başhekimlik döneminde edindiği tecrübeleri Üniversiteye katkı yapmak için kullanmak istediğini ifade etti. Üniversiteyi bugün olduğundan daha yukarılara çıkarabilmenin kendisi için başarı olduğunu belirten Rektör Kaya, “Hiçbirimizin Hatay’a, Üniversiteye, ülkemize ve milletimize katkı sağlamanın dışında bir gayesinin olmaması gerekiyor. Bu süreçte bu işi tek başına yapmamız mümkün değil. Dışarıdan bizim yapmış olduğumuz işlerin denetlenmesi gerekiyor. Bu işler denetimsiz olmaz. Biz sivil toplum kuruluşlarının bu konularda desteklerini görmek istiyoruz. Eksiğimiz olursa bizi uyarmaları lazım. Bizler de sizlerin kapısını çalacağız.” şeklinde konuştu.

Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Kaynak: MKÜ Web Sitesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ