27.10.2016 - Hatay'ın Firma Rehberi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi
Dedektör Reklam

Evde Kına Paketleme Ek İş

Sizde evinizde çalışarak ek gelir sağlamak istiyorsanız sizleri ek iş veren firmalar ile buluşturuyoruz. Konumuzdan yararlanarak evde kına paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek ek gelir sağlayabilirsiniz. Evde kına paketleme  işi oldukça basit bir iştir ve herkes kolaylıkla bu işi yaparak aile bütçesine katkıda bulunabilir.

Evde Kına Paketleme işi veren firmalar ile nasıl iletişime geçeriz?

Evde kına paketleme  işini veren firmalar ile konumuzdan yararlanarak iletişime geçebilirsiniz. Nasıl yani diyorsanız aşağıda bulunan yorum kısmından isim, soyisim ve mail adresiniz ile yorum yazmanız yeterli olacaktır. Evlere kına paketleme  işi veren firmalar internette araştırma yaptığında sizlerin yorumunu bularak sizlerle iletişime geçecektir. Eğer iletişime geçilen firma ile anlaşırsanız evde kına paketleme  işini alırsınız böylelikle evden ek gelir sağlarsınız.

Evde kına paketleme  işini kimler yapabilir?

Evde kına paketleme  işini herkes kolaylıkla yapabilir. Bu işi ailenizle, arkadaşlarınızla ve kurduğunuz ek iş gurubunuz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Evde kına paketleme  işi tam olarak nedir ve nasıl yapılır?

Evde poşet katlama işini zaten anlaştığınız firma sizlere tarif edecektir ancak bizde kısa bilgi verelim. Bildiğiniz kına gecelerinde kullanılan kınaların paketleme, poşetleme işlemlerini sizler yapacaksınız. Ek iş veren firmanın verdiği kınaları verilen poşetlere koyup paketleyeceksiniz işlemler bu kadar basittir.

Kına Paketleme İşi Yapımı Resimli Anlatımı

Kına Paketleme

Streç filmi düz bir zemine yerleştirin. Üzerine firma tarafından gönderilen kınayı belirli ölçüde koyunuz.

Kınanın Streç Filme Sarılışı

Kınanın konulduğu streç filmi rulo şeklinde saracağız. Streç filmi kenarlarından tutarak uçları birbirine gelecek şekilde katlayın.

Kınayı Streç Filme Sarın

Resimde görüldüğü gibi olmalıdır.

Kınayı Streç Filme Sarmak

Rulo şeklinde kınayı yapıyoruz.

Kınayı Tüle Sarın

Tül düz zemine açıldı. Kudaleyi bir karış olacak şekilde ayarlayarak kediniz. Rulo şeklinde olan kınayı tülün ortasına bırakınız. Tülü iki avcumuzla kavrayarak üst kısmının çiçeğe benzemesini sağlıyoruz.

Kınayı Kurdaleye Sarın

Tülü kurdale ile bağlıyoruz.

Kına Paketleme İşi

Resimdeki gibi bir şekilde orataya çıkacak.

Kına Paketleme Son Hali

Son olarak kınaya evde ek iş veren firmanın gönderdiği çicek gibi süsü takıyoruz. İşlem bu kadar basit. Evde kına paketleme işi arayanların en iyi rehberidir.  NOT: Yorum yazarken açık adres ve telefon bilgilerinizi vermeyiniz. Sadece e-mail adresinizi yorum olarak yazınız.

Not: Hataycenter.com evde ek iş veren bir site değil, sadece bilgi verir. Kına paketleme işi yapacaklara bilgi amaçlı rehberdir.

Dedektör Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aynur B. diyor ki:

    Evde ek iş arıyorum. Kına paketleme işine ihtiyacım var. İstanbul da yaşıyorum. Çocukların bari okul masrafı çıkar.

BİR YORUM YAZ