27.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Evde Örgü Yaparak Para Kazanmayı Denediniz mi?

Evde Örgü Yaparak Para Kazanmayı Denediniz mi?

Bayanlar çocukluk yaşlarından bu yana anne ve ninelerinden genelde örgü örmeyi öğrenirler. Geçti o zamanlar demeyin. Örgü ek iş için bulunmaz bir nimettir.

Çocukluk yaşlarımızdan bu yana ablalarımıza, komşu kızlarına bakarız hep ellerinde iplik, tıg gibi araçlarla farklı modeller çıkararak örgü örerler. Küçüklüğümüzde sadece evleri veyaz kendi çeyizlikleri için örgü örülürdü veya biz öyle bilirdik. Daha sonra ilerleyen zamanlarda bazı bayanların örgü örerek para kazandığını görürmeye başladık. Hayretler içinde kazsakta bayanlar için ek iş olduğunu anladık. Yıllar boyunca ek iş olarak bayanlar örgü ördüler. Peki giç değişik açıdan örgü örmekten nasıl para kazanılır? kendinize sordunuz mu?

Örgü Örmekle Bayanlar Nasıl Para Kazanır?

İnternet yoluyla klasik veya modern örgü modellerinizi internetten ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Sosyal medya araçlarıyla Facebook, Twitter, İntagram gibi sosyal medyada yaptığınız el emeği, göz nuru tasarımlarınızı sergileyerek para kazanabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Facebook’ta kendinize öncelikle bir sayfa oluşturmanız gerekir. Ek iş için Facebook ve İnstagram bulunmaz ek para kazanma aracıdır. Facebook sayfanızı oluşturun ve öncelikle tanıdıklarınızı arkadaşlarınızı sayfanıza davet ediniz. Davet işlemlerini tamamladıktan sonra arkadaşlarınızın arkadaşlarına sayfaları önermelerini rica edin. Sayfa oluşturduğunuz anda örgü modellerinizin resimlerini facebook sayfanıza yükleyiniz. Hatta kapak ve duvar fotoğrafınıza logo tasarlatabilirseniz sizin için daha hızlı markalaşma imkanı doğurabilir. İnternetten para kazanmak için kısa yol sosyal medya ve blog açmaktır. E-ticaret sitenizi ilerleyen dönemlerde açabilirsiniz. Öncelikle sermaye elde etmeye özen gösteriniz. Ek iş imkanları bölümümüzü takip etmeye devam edin.

Sosyal Medya’da paylaşarak bayanlara yardımcı olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ