27.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Facebook Giriş

Facebook Giriş

facebook giriş, fesbuk giriş, facebook a kaydol, facebook kayıt hakkında bilgileri alacağınız haberdir.

Facebook’a kayıt ol işleminde izlenecek adımları sizlerle paylaşacağız. Şuan okuyacağınız detaylarda Facebook’a nasıl kayıt olunur? Sorusunun cevabını tek, tek vereceğiz. Giriş yapmak için ilk önce kayıt olmak gerekir. Daha önceden var olan veya yeni bir e-mail hesabı açmalısınız. Genelde ağırlıklı olarak kullanılan e-mail hesapları hotmail, gmail, yahoo ‘dur. Cep telefon numaranız varsa hesabınızı kayıt sırasında telefon onayı yaptırabilirsiniz.

Facebook Kaydol – Facebook Üye Ol, Facebook giriş

Başlıkta belirtilen taleplerinizi yapmak için ilk önce Facebook’a Kaydol Bölümüne Giriş Yap yandaki düğmeyi tıklayınız.

Daha sonra ise aşağıdaki resimdeki ekran karşınıza gelecek Facebook Kaydol formdaki istenilen bilgileri dolduruyoruz.

Facebook Kaydol

Kayıt Ol İşleminde İstenilen Bilgiler:

Adın:

Soyadın:

E-mail veya Cep Telefonu Numaranız:

Cep Telefonu veya E-Mail:

Şifre:

Doğum Tarihi:

Cinsiyetiniz:

Kayıt sırasında fake hesap açmak isteyenler olabiliyor. Bu tip hesapların anlaşılması halinde kayıtları siliniyor. Doğru bilgileri girdiğinizden mutlaka emin olun. Adımları tamamladıktan sonra profil resmini ayarla, arka plan resmi değiştirme veya ayarlama işlemlerini yapabilirsiniz.

Gmail hesabınızda veya hotmail v.s. bu tip hesaplardaki arkadaşlarınızı Fesbuk‘a davet edebilirsiniz.

Facebook Giriş İçin Tıkla

Facebook’a Nasıl Giriş Yapılır?

Facebook Giriş

Kayıttan sonra belirlediğiniz telefon numarası veya e-maili yazarak, şifrenizi girdikten sonra giriş yapmış olursunuz. Genelde bilmediğiniz kişileri hesabınıza eklemeyiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Takipçinizim dedi ki:

  Hocam fesbuk giriş yaptım ama nasıl kullanılacağı hakkında bilgiye ihtiyacım var. Millet sürf yapıyor facede biz ise giriş yaptık, sürf yapamıyoruz. Bana yorumlar geliyor. Bir resim attım gülüyorlar. Neden acaba? Fotoğrafçıda çekildiğim yakışıklı bir fotoğrafım vardı feysbuk a onu attım. Sinirlendirdiler beni. Gülücük gibi işaretler var. Yardımcı olunda öğreneyim şu meledi. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. seoturkey dedi ki:

   Merhaba Takipçi,

   Facebook nasıl kullanılır? Sorusuna ilk adımı Facebook girişi yaparak yapmışsınız. Kullanımı gayet basittir. Girş yaptıktan sonra karşınıza genel ekran durum paylaşımı, fotoğraf, video ve yer bildirimi yapacağınız bölüm vardır. Orada istediğiniz, durumu yazabilirsiniz. Fotoğraf ve video yükleyebilir. Yer bildirimi yapabilirsiniz. Facebook’da smile iconları v.s. sadece durumu ifade etmektedir. Buna alınmanıza gerek yoktur. Profil fotoğrafınızı özçekim olarak değiştirirseniz daha iyi olacaktır. Sitemizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 2. Selahaddin Y. dedi ki:

  Facebook giriş sırasında şifremi giriyorum. Siteye giriş yapmıyor. Android telefonumlada denedim. Hala giriş yapmıyor. Şifremi unuttum kısmından ilerledim. Sorulan soruları doğru cevapladım oldu. Bu sitede belki bu sorunla karşılaşanlar olabilir. İşte çözümü:

  Facebook giriş ekranında kullanıcı ve şifre bölümüne şifremi girdim. Yanlış olduğunu söyledi. Daha sonra şifremi unuttum bölümü var. Orayı tıklıyorsunuz. Sorulan sorulara Facebook’a kaydol kısmında yazdığınız kişisel bilgilerin cevaplarını, tanıdıklarınızın fotoğraflarının kime ait olduğu gibi sorular soruyor. Yanıtlıyorsunuz ve en son giriş yapıyorsunuz. Son olarak şifrenizi değiştirmenizi söylüyor. İşlem bu kadar.

  1. seoturkey dedi ki:

   Selahaddin Bey, Facebook şifremi unuttum kısmında kullanıcılarımıza bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Değerli kullanıcılar adım, adım bu yöntemi takip ederek Facebook’a giriş yapabilirsiniz. Teşekkürler.

 3. Burak Y. dedi ki:

  Facebook girişi yaparken bazen yavaşlıyor. Neden olabilir?

  1. seoturkey dedi ki:

   Burak Bey, Facebook giriş yavaşlama sorunu: İnternet hızınız adil kullanım kotasından dolayı yavaşlatılabilir, bazen kısıtlamalardan kaynaklı iken cihazınızla da ilgisi olabilir. Facebook sitesi Dünyaca hizmet verdiğinden dolayı server kasmaları olabilir. Genel olarak bizim Facebook yavaş çalışıyor ile ilgili düşüncemizdir. Edindiğimiz deneyimlerde bu tip sorunlardan kaynaklandığını gösteriyor. Teşekkürler.

 4. Fuat P. dedi ki:

  Selahattin çok sağol fesbuk giriş için şifremi unuttum. Dediklerini yaptım fesbuk a başarılı giriş yaptım.

 5. Talib G. dedi ki:

  Fesbuka giriş yaptıktan sonra arkadaşlarımı vesilenizle bulabildim. Teşekkür

 6. Fesbuk Takipçi dedi ki:

  Facebook giriş için sitenizi kullanıyorum. Direk giriş yapabiliyorum Tşk.

BİR YORUM YAZ