27.02.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça
TELEFON
0326 221 22 14 - 0533 341 16 78
ADRES
Yeni Sanayi Sitesi 5. İniş 8. Cad. 59/A Blok No: 1 Antakya / Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Fima Otomotiv

Durmuş Yıkar tarafından kurulan Fima Otomotiv Antakya / Hatay yedek parça ve otomobil yağları yetkili distribütör’dür.

fima-otomotiv-oto-yedek-parca-magdeni-yaglar

Fima Otomotiv Hatay‘da japon oto yedek parçaları (Toyota, Nissan, Mazda, Mitsubishi), uzakdoğu yedek parçaları (Hyundai, Kia, Daewoo, SsangYong), Alman oto yedek parçaları (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi) Hatay‘da her türlü oto yedek parçaları ve aksamı, kaporta, elektrik ve elektronik aksamlar bulunur. Maden yağları bölge bayiiliklerimiz: Opet Bölge Distribütörlüğü, Eneos Yağları Bölge Distribütörlüğü, Winkel Distribütörlüğü Fima Otomotiv bünyesindedir.

hatay-oto-yedek-parcalari-ve-madeni-yaglar

Otomotiv sektörü günümüzde oldukça yaygınlaşan ve yaygınlaşmaya devam eden sanayi kollarından en önemlilerinden biridir. Teknoloji ile yeni üretilen araçlar ve hızla yayılan kullanım isteği. Ülkemizde de oldukça yaygın olan otomobiller her kesime hitap etmekte. Hemen hemen her ailede en az bir tane otomobil bulunmaktadır. Her insan yapımı araçta olduğu gibi otomotiv sektöründe de yapılması gereken belli başlı kurallar vardır. Düzenli yağ kullanımı, yedek parça, herhangi bir arıza da gözümüz hemen otomotiv sektörüne takılır.

fima-otomotiv-yedek-parca-reyonu-1

 

İşte bu sektörlerden bir tanesi Hatay’ın en önemli en güvenilir yedek parça satıcısı FİMA Otomotiv. Hatay’ın Antakya ilçesinde bulunan bu sanayi sektörü sizlere yıllardır en güzel şekilde hizmet vermektedir.

Hatay FİMA Otomotiv Yedek Parça Madeni Yağ ve Bakım ürünlerinin orijinal ürünleri siz değerli müşterilere sunuyor. İşi uzmanına bırakın ve aracınızın koltuğuna oturun gönül rahatlığı ile oturun. En kaliteli en güvenilir ve en orijinal yedek parçalar, motor yağlarını siz değerli otomobil kullanıcılarının ayağına kadar getiriyor.

fima-otomotiv-yedek-parca-reyonu

FİMA OTOMOTİV HATAY OTO YEDEK PARÇA VE MADENİ YAĞLAR

Her türlü yedek parçayı ve adından ün yapmış güvenilir kaliteli motor yağlarını tereddüt etmeden gönül rahatlığı ile aracınızın bünyesinde kullanabilirsiniz. Hatay Yedek Parça satıcısı Antakya’da sizleri beklemektedir. Her türlü kolaylığı sizlere sunmak için yıllardır emek vermiş alanında uzmanlaşmış elemanları ile kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır.

Aracınızın ihtiyacı olan her türlü malzemeyi Hatay yedek parça satıcısından temin edebilirsiniz. Müşterilerine madeni yağlar konusunda uzman bilgi veren kadro ile çalışmaktadır. En büyük amacı kalite ve güvenden prim vermeden işi hakkıyla yapmaktır.

fima-otomotiv-yedek-parca-reyonu-2

Bünyesinde tüm markaları barındıran ve her araca uygun yedek parça bulunduran yedek parça ve madeni yağ satıcısı Hatay Antakya’da. Fima Otomotiv Sektörü siz değerli alıcılarına birden fazla marka ile çalışarak sizleri yormadan aradığınız ürünü bulma kolaylığı sağlar. Kaliteli ve özverili bir çalışma ile rakiplerini geride bırakmayı başaran tek adres olmuştur.

fima-otomotiv-yedek-parca-reyonu-3

Eneos madeni yağları Hatay bayii-Spot madeni yağ-Castrol-Mobil-Shell-Elf-Liqui-Moly-Winkel-Rexoil-Excell-Petrol Ofisi gibi markaları bünyesinde barındırma. Bu madeni yağlar yanında bulundurduğu yedek parçalar ise şöyle;

  • Komple Motor ve motor parçaları
  • Aktarma organları
  • Fren sistemleri ve parçaları
  • Hidrolik sistem ve süspansiyon parçaları
  • Emniyet aksamları
  • Kauçuk ve lastik parçalar
  • Şasi aksam ve parçaları
  • Dövme döküm parçaları
  • Elektrik ekipmanları ve aydınlatma sistemleri

fima-otomotiv-yedek-parca-reyonu-4

Ve buna benzer daha birçok parçayı Hatay yedek parça satıcısında bulabilirsiniz.

Kalitenin öncülük ettiği, güvenilirliğin tek hedef olduğu, uygun fiyatın amaçlandığı aracınızın en değerli varlığınız olarak düşünüldüğü tek adres Hatay FİMA Otomotiv Sektörü sizlere en güzel şekilde hizmet vermeyi hedefliyor.

fima-otomotiv-kaporta-aksami-reyonu

Aracınız sizin İçinde değerliyse kaliteye kalite gerekiyorsa Adresiniz belli:

-“FİMA OTOMOTİV Yedek Parça Madeni Yağ ve Bakım Ürünleri”

opet-eneos-madeni-yaglari-hatay

Fima Otomotiv Hatay‘da japon oto yedek parçaları (Toyota, Nissan, Mazda, Mitsubishi), uzakdoğu yedek parçaları (Hyundai, Kia, Daewoo, SsangYong), Alman oto yedek parçaları (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi) Hatay‘da her türlü oto yedek parçaları ve aksamı, kaporta, elektrik ve elektronik aksamlar bulunur. Maden yağları bölge bayiiliklerimiz: Opet Bölge Distribütörlüğü, Eneos Yağları Bölge Distribütörlüğü, Winkel Distribütörlüğü Fima Otomotiv hakkında bilgileri ilettik. Araç bakımlarınızda Fima Otomotiv’den yedek parça veya madeni yağ alabilirsiniz. Uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle Fima Otomotiv Hatay’da özenle hizmetinizdedir.

Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça
Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça
Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça
Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça
Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça
Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça
Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça
Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça
Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça
Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça
Fima Otomotiv Antakya / Hatay Oto Yedek Parça

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ