28.02.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Furkar Gayrimenkul ve Emlak
TELEFON
0 (546) 944 26 61 - 0 (326) 227 55 77 - 0 (553) 123 53 88
ADRES
Aksaray - Antakya - HATAY
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Furkar Gayrimenkul ve Emlak ile Hatay’da yeni vizyona sahip emlakçılıkla tanışın!

İnşaat ve Emlak işinin vazgeçilmez güvencelerinden olan Furkar İnşaat Şirketi’nin kuruluşu Furkar Gayrimenkul ve Emlak; kiralık daire, kiralık ofisler, satılık arsa, satılık ev ve satılık işyerleri ile Hatay‘da hizmet veren kuruluştur.

furkar-emlak

Güven: Emlakçılık güven işidir. Müşterilerimize her zaman güvendiğimizi ve güvenli alış-satış ve kiralama hizmeti sunduğumuz vurguluyoruz. Yıllardır İnşaat sektöründeki başarımızı Emlak işlerimizde de konuşturuyoruz.

Memnuniyet: Müşterilerimizin ihtiyacı olan ev, arsa, işyeri ve gayrimenkul satış-kiralama hizmetlerimizde müşterinin ihtiyaçlarına odaklı çözüm sunarak; müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Tecrübe: Emlak sektöründeki deneyimlerimizle ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözümler sunuyoruz. Herkese en iyi olanı sunmak bizim görevimiz. Kiralama-Satış işlerinde müşterilerimize kolay emlak çözümleri sunuyoruz.

Gizlilik: Müşterilerimizin güvenini hergün tazeliyoruz. Çünkü işlerimizi gizlilik ilkelerine göre yapıyoruz. Fiyatlar ve diğer bilgiler Furkar Emlak – Müşteri arasında kalan bir sırdır.

Zamanında Teslimat: Müşterilerimize söz verdiğimizin taahhütlerini yerini getirerek; söz verdiğimiz tarihte ev, arsa, bina, ofis kiralama-satışını teslim ediyoruz.

Furkar Gayrimenkul ve Emlak olarak; insanların değerlerine, inanışlarına saygı çerçevesinde iş yapmaktayız.

Hizmet Sunduğumuz Noktalar:

Aksaray, Akevler, Odabaşı, Saraykent, 75. Yıl Bulvarı, Çekmece, Dağ Mahalleri başta olmak üzere ve tüm Antakya’nın her noktasına hizmet sunuyoruz.

Emlak İhtiyaçlarınız için Bizi Arayın:

Sabri KAR Şirket Yetkilisi: 0 (546) 944 26 61 – 0 (326) 227 55 77 – 0 (553) 123 53 88

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ