27.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Google Adsense Nedir?

Google Adsense Nedir?

Google Adsense Nedir?

Google Adsense Bilmeyenler İçin Kısaca Bilgi Vermek İstiyorum.

Google Adsense; Web Sitenize Alıcağınız Google Reklamlarının Tıklanma Başı Kazanç Sağlıyacağınız Hızlı Ve Güvenilir Bir Sistemdir. Dünyada Çapında Kullanılan Bir Ağdır.Ülkemizdede Kullanılan Bu Sistemden Ayda Binlerce Dolar Kazananlar Var.Sizde Kazanabilirsiniz Ama Tabi Öyle Pek Kolay Değil.

Google Adsense Para Kazanma Sistemi Nasıl İşliyor?

Öncelik Web Siteniz Üzerinden Google Adsenseye Başvuru Yaparak Onay Almanız Gerekmekte.Web Siteniz Program Koşullarına Aykırı Değilse Maximum 1 gün İçinde Onay Veya Red Cevabı Gelir.

Onayı Verdiği Takdir Web Sitenize Reklam Alabilirsiniz.Web Sitenizin Ziyaretçisi,Hiti Çok İse Kazancınız İyi Olur Ama Yeni Web Site Sahipleri İçin Kazanmak Elbette Güç.

Bu sistem ile para kazanmak için Adwordsdaki reklamverenlerin en çok hangi konular için reklam bütçesi ayırdığını, hangi kelimelere tık başı daha çok para verdiğini, hangi dilde ve ülkedeki ziyaretçilerin daha değerli olduğunu iyi anlamak ve bu analizlere göre uygun siteler açmak bize en çok parayı kazandırır.

Elbette rekabet işin En Önemli ve Zor Bi Kısmıdır. Adsense üzerine o kadar farklı fikirler üretilip çalışmalar yapılıyor ki bunlara yetişebilmek ve rekabet edebilmek gerçekten zaman ve emek harcama işidir. Otomatik bloglar, niche siteler, major siteler vesaire çok çeşitli yolları deneyenler var. Bu konulardan ilerleyen yazılarımda daha detaylı bahsedeceğim.

Bu Analizlerin Sonucu Kendi Çapınızda Açtığınız Sitelerden Adsense Reklamları Yerleştirerek Para Kazanabilirsiniz.Başlarda Pek Tatmin Edici Rakamlar Kazanamasanızda İlerleyen Günlerde Sitenizde İlgilenip Ziyaretçi Sayısını Yükselterek Kazancınız Elbet Artıcaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ