26.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Gözde Öğrenci Servisi
TELEFON
0326 212 55 35
ADRES
2. Kısım Emlak Evleri Arkası 2. Ümit Sk. Nazir Apt. No:2 Antakya / Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ana Sayfa » Hatay Firmaları » Hatay Öğrenci Servisleri » Antakya Öğrenci Servisleri

Antakya öğrenci servisleri arasında kaliteye önem veren güvenli taşımacılık yapan Gözde Öğrenci Servisi deneyimle her zaman önder firmadır.

Hizmetlerimiz arasında öğrenci servisi haricinde Antakya personel taşımacılığı, Antakya gezi için araç kiralama imkanı sizlere sunuyoruz.

antakya-ogrenci-servisleri

 

“Antakya’da Servisçiliğin Yeni Gözdesi” sloganı ile işe başlayan Antakya öğrenci servisi Gözde, günden güne teknoloji odaklı servisleri, lüks araçlarıyla öğrenci ve velileri öğrenci taşımacılığında mutlu ve memnun ediyor. Okul taşımacılığı hizmetine odaklanarak başarıya ulaştık ve başarılarımızın kalıcı olması için günden güne yenilikçilik anlayışımız ile günümüz dünyasına uygun çözümler üretiyoruz.

Çocuklarınız için artık endişe etmeyin çünkü Gözde Öğrenci Servisi güvenli taşımacılıkla evden öğrencilerinizi alır, okula kadar teslim eder. Okuldanda evinize güven ve huzur içerisinde gelmesini sağlar.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya İlçesinde faaliyet gösteren servis araçlarımızda şoför ve bayan elemanlarımızla öğrencilerin güvenli şekilde araca iniş ve binmesini sağlıyoruz. Personellerimiz duyarlı ve sorumluluk sahibidir. Çocuklarınızın servis içerisinnde yolculuğu sırasında onları motive edici imkanlar sağlıyoruz. Olumsuzluklardan uzak doğru şekilde çalışan ve kaliteye önem vermemiz yılların tecrübesi ile müşteri odaklı çalışmamıza bağlıdır.

Antakya Öğrenci Servisleri

Antakya Öğrenci Servisi Okul Taşımacılığı Hizmeti

Öğrenci servisi bir veli için önemlidir. Çocuklarınızın zamanında evinde olması, zamanında okula gitmesi önemli konular arasında yer alır. Veliler, çocuklarının güven içerisinde okula gitmesini ve gelmesini ister. O nedenle her öğrenci servisi bu güveni veremez. Bizim personellerimiz çocuklar konusunda duyarlı ve güvenli şekilde serviste yolculuk etmelerini sağlarlar.

Antakya’da Gözde Öğrenci Servisini Neden Tercih Etmeliyim?

* T.C. Yasalarına uygun çalışır.

*Zamanında Yolculuk Sistemine Sahip

*Kaliteli Taşımacılık Anlayışı ile Çalışır

*Yılların tecrübesi

*Güvenilir Öğrenci Servisi

*Eğitimli ve duyarlı personellere sahibiz

*Teknolojiye uygun araçlarımız ve konforlu taşımacılık

Gözde Antakya Personel Servisi

Fabrika, üreticiler, tarım işçileri gibi işletmelere özel personel taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Gözde olarak, bünyemizde öğrenci ve okul servisi hizmeti, personel taşımacılığı ve gezi seyahatlarinize özel araç kiralama hizmeti sunarız. Personellerinizin zamanında işletmenizde güvenli şekilde taşımasını yaparız. Yıllardır yolcu taşımacılığı sektöründe güven kazandık. Bu güveni kazanmak kolay değildir. Zor olanı başarmayı seviyoruz. Çünkü her gün bizim için güvenli taşımacılık günüdür. Güvenle, huzur içinde yolculuk keyfini sizlere yaşatıyoruz.

Gözde Gezi Araç Kiralama

Şoförlü ve şoförsüz şekilde toplu taşıma aracına ihtiyacınız olabilir. Merak etmeyin Gözde sizin her zaman yanınızda. Uygun fiyatlarla araçlarımızı istediğiniz zaman kiralabilirsiniz.Araçlarımız bakımlı ve temizdir. İnsana değer veren firmamız araçlarına düzenli bakımlar yaptırmaktadır.

Hatay öğrenci servisleri kategorisinde yer alan Antakya öğrenci servisleri kategorisi içinde yer alan kaliteli hizmet politikasıyla çalışan Gözde Öğrenci servisi ve personel taşımacılığı hakkında bilgiler sunduk. İhtiyacınız halinde ilgiden görüşebilirsiniz.

Hatay firma rehberi

Gözde Öğrenci Servisi Gözde Öğrenci Servisi Gözde Öğrenci Servisi Gözde Öğrenci Servisi Gözde Öğrenci Servisi Gözde Öğrenci Servisi Gözde Öğrenci Servisi Gözde Öğrenci Servisi
Gözde Öğrenci Servisi
Gözde Öğrenci Servisi
Gözde Öğrenci Servisi
Gözde Öğrenci Servisi
Gözde Öğrenci Servisi
Gözde Öğrenci Servisi
Gözde Öğrenci Servisi
Gözde Öğrenci Servisi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ