27.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Gü-Kur SRC, ÜDY Ve Eğitim Merkezi
TELEFON
0326 214 06 50
ADRES
Hürriyet Cad. Mehmet Şah Vakıf İş Hanı B Blok D:304, Antakya/Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Gü-Kur SRC, ÜDY, ODY ve Eğitim Merkezi

Hatay’ın Antakya İlçesinde SRC, ÜDY, Bilgisayar ve Yabancı Dil kursu hizmeti veren Gü-Kur Eğitim Merkezi ile görüşerek başvuru yapabilirsiniz. Uzman kadrosu ile hizmet sunan Gü-Kur eğitimdeki vizyon anlayışı ile kaliteli hizmet sunar.

Hizmetleri

SRC: Uluslararası ve Yurtiçi yolcu, yük taşımacılığı hizmeti sunan firmaların şoförlerinin T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın belirlediği standartlara uygun şekilde bu belgeleri ve eğitimleri almak zorundadır. Gü-Kur SRC Eğitimi ile Hatay’da çoğu kişiyi SRC Belgesi alması için eğitti ve başarıya ulaşmalarına yardımcı oldu.

ÜDY ve ODY Eğitimi: Uluslararası ve Yurtiçi Kargo, yük taşımacılığı ve yolcu taşımacılığı yapan firmalarda yöntecilerin standartlara uygun ve şirketin rekabet edebilmesi için doğru şekilde firmaları belli bir düzeyde yönetmesi gerekir. Firmaların daha iyi gelişmesi için şirket yöneticilerin zorunlu olan bu ÜDY ve ODY almalıdır. Gü-Kur Eğitim Merkezi yöneticilerin piyasa ve Uluslararası arenada rekabet edebilmesi için firma yöneticilerini eğitir.

Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursları

Hatay Antakya adresimizde yabanvı dil ve bilgisayar kursları açan Gü-Kur’a başvuruda bulunabilirsiniz.

Bilgiler

ÜDY nedir? Üst Düzey Yönetici anlamına gelmektedir. Tam olarak açılımı: Karayolu Taşıma Yöntemeliği gereğince çalışma faaliyetinde bulunan gerçek ve tüzel kişiliği adına hareket edebilen bunların tümünü sevk ve idari etmeye yetkili yönetim kurulu üyeleri, genel koordinatör, genel müdür, genel sekreter, genel yönetim kurulu başkanı ve bunlara benzer ünvanlarda çalışan ve istihdam edilen kişileri ifade eder.

ODY Nedir? Orta Düzey Yönetici olarak bilinir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ