24.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Günlük Rutin Temizlik
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Genel temizlik demek aslında evin her noktasını elden geçirmek demekken günlük temizlik ise sadece silme süpürme ve toz almada ibarettir. Bunlar düzeli olarak yapıldığında ev ok daha az kirlenir ve detaylı temizlikte daha az zaman harcanılmasını sağlamış olur. Peki, her gün günlük temizlik yapılır mı ve neler yapılmalıdır.

Aslında elbette her gün günlük temizlik yapılmalıdır. Bunların en başında ortalığı toplamak olacaktır. Ortalığı derledikten sonra ise her gün bir süpürge ile temizlemeniz daha iyi olacak ama silme konusunda ise bir gün ara ile evinizi silerek temizleyebilirsiniz. Aynı uygulamayı toz içinde yapabilirsiniz ve ortalama 3 günde bir günlük temizlik kapsamında toz alabilirsiniz.

Kadınlar için rutin ve temizliğinde elbette mutfak ev banyolarda yer almaktadır. Her iki günde bir banyonuzu temizlemenizi öneririz ve mutfağınızı ise her yemek sonrası ocak ve aspiratör alanlarını temizleyerek yağların yok olmasını sağlayabilirsiniz.

Rutin temizliği her gün yaparsanız iş kolaylaşacak ve ortalama bir saatinizi alıyor olacak. Yani sadece bir saat ile tertemiz ve pırıl pırıl bir eve sahip olabilirsiniz. Rutin işlerinizi siz yaparken genel temizlik içinde mutlaka yardım almanızı öneririz. Böylelikle çok daha kısa sürede profesyonel eller ile ev temizliğinin bitirilmesini sağlamış olursunuz. size kalan ise kahvenizi yapıp keyif yapmak olacaktır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ