23.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
Hakkımızda

Hatay’da artık İnternet reklamlarınız Hatay Center İnternet Reklamcılığı ve Web Hizmetleri’ne emanet. Sektörel odaklı çalışmalarla firmaların başarılı şekilde İnternet’te reklamlarını yapıyoruz.

Hatay reklam

 

Hatay Center İnternet Reklamcılığı ve Web Hizmetleri olarak, 2015 yılında kurulan firmamız Türkiye ve Hatay geneline başarılı İnternet Reklamcılığı çözümleri üretiyor.

Hatay’da İnternet Reklamcılığı Hizmetlerimiz

  • Google’da Web Site Yükseltme (Hatay SEO)
  • Hatay Center Gold Firma Üyeliği
  • Hatay Center – Hatay Firma Rehberi
  • Inbounda Marketin (İçerik Pazarlama) Hatay’da bu tekniği kullanan ilk firma özelliğini taşıyoruz.
  • Web Tasarımı (Söz verdik Hatay’da Herkesi Web Sitesi Yapacağız Kampanyamız)
  • İnternet’te firma analizi ve sektör analizi

Reklamcılık denildiğinde akla gelen isim Hatay Center İnternet Reklamcılığı ve Web Hizmetleri gelir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Analiz yapmadan çalışma yapmıyoruz. Firmanızın ihtiyaçlarına yönelik reklam çözümleri üreterek “Güçlü ve Mutlu Firmalar” sloganımıza bağlı kalarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Müşterilerimizin talepleri ve önerileri ile kaliteden ödün vermeden Hatay reklam hizmeti sunuyoruz.

Biz müşterilerimizin mutlu olduğunu gördükçe mutlu oluyoruz. “Müşteri her zaman haklıdır” düşüncesi ile bakış açımızın ne kadar geniş ve yenilikçi olduğunu anlayabilirsiniz. Klasik olarak bu sözü söylemiyoruz. Çalışmalarımızda tüm verdiğimiz bilgilerin firmalanıza ne kadar faydalı olduğunu görebilirsiniz. İhtiyaca yöntelik çözümler her zaman başarıya ulaşır. Analitik düşünce ile ihtiyaçlara etkin çözümler üretmek becerinin yanında sanattır. Bizim yaptığımız Hatay reklam çalışmaları sanat eserleri gibi değer ifade eder. Eşine benzerine az rastlanan eserler ortaya çıkarırız. “Mutlu ve Güçlü Firmalar” için tercihiniz Hatay Center İnternet Reklamcılığı ve Web Hizmetleri olmalıdır.

Hatay Center İnternet Reklamcılığı ve Web Hizmetleri İletişim Bilgileri

Adres: Haraparası Mah. Tayfur Sökmen Cad.  Kat:1 No:102/6   Antakya / Hatay
 
Web: www.hataycenter.com

E-Mail: [email protected]

Tel : +90 326 212 18 77
Faks : +90 326 214 01 85
Destek : +90 530 735 45 49