23.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
Hatay Center Rehberi Tanıtım

Hatay Center

Kurulduğumuz günden bu güne; müşterilerimize üst düzey hizmeti vermek her zaman amacımızdır. Her geçen gün kalitemizi yükselterek, Hatay Firmaları için daha iyi ve network ağlarını geliştirmek için çalışmalarımızı hızlandırıyoruz. Satış odaklı ve pazarlamaya dönük reklam ve tanıtımlarımızla çeşitli sektörlere katkı sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz. Hatay Center’ın oluşturduğu katma değerleri inceleyelim:

Hatay Oto Kiralama Firmalarına Ulaşmak İçin Tıklayınız

Sektörel bazda reklamlarımız araç kiralama sektöründe çözüm odaklı ve kiralama yapacak bireylere yönelik reklam çalışmalarımızla Hatay Oto Kiralama sektörüne can kattık. Firmaların memnuniyetleri geldikçe çalışma azmimiz daha çok artıyor. Oluşan bu sinerjiyle Google’da ön sıralarda çıkan kategorilerimiz firmaların daha çok müşteriye ulaşma imkanlarını artırıyor. Yurtdışından Türkiye’ye havayolu ile gelecek turistler rehberimiz sayesinde araç kiralama şirketlerine ulaşıyor. Hatay Merkez başta olmak üzere toplam 15 İlçemize aktif müşteriler yönlendiriyoruz. Eğer oto kiralama şirketiniz varsa reklam fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Hatay Temizlik Şirketlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

İnsanlar günümüzde ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü İnternetten karşılıyor. Aradığı birşeyi hemen Google arama motoruna yazıyor ve çıkan sonuçlara göre ön sırada olan web siteleri tıklıyor. İhtiyaçlarını karşılamak için en uygun firmayı inceliyor. Al beni değeri yüksek bir temizlik firması olmak istiyorsanız temizlik sektöründe liderliğe yürümek istiyorsanız bizimle tanışmanızı öneririz.

Hatay Dönercileri İçin Tıklayınız

Gıda sektörüne yönelik yaptığımız reklam yatırımları dijital pazarlama teknikleriyle çığır açıyor. Hatay’da bulunan dönerciler bizimle iletişim kurarak işletmelerini ücretli şekilde rehberimize ekleyebilir, Hatay’da döner siparişi vereceklerin büyük pasta dilimine sahip olabilir. Yeni açılan işletmeler ve eskiden var olan markasına değer katmak isteyen yöneticiler mutlaka bizimle tanışmalıdır. Daha kolay satış için her zaman ilk tercih Hatay Center İnternet Reklamcılığı’dır.

Hatay Halı Yıkama Firmaları İçin Tıklayınız

Yaz ayları geldiğinde hanımlar telaşa girer bu halıları kim yıkayacak? Acaba temizlenir, hijyenik olur mu? Bu düşüceleri artık bir kenara atın Hatay Halı Yıkama Firmaları ihtiyaçlarınıza tam zamanlı çözümler sunuyor. Eğer halı yıkama şirketiniz varsa bizimle tanışarak daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız…