26.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Hatay Evden Eve Sektörel Bilgiler
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hatay’da taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Hatay evden eve nakliyat firmaları nakliye sezonuna hazır.

hatay-evden-eve-nakliyat

2015 yılında Hatay’da faaliyet gösteren Hatay evden eve nakliyat firmaları yaz sezonuna girişe hazırlanıyor. Evden eve nakliyat işleri kış aylarında durgun geçti. Bu durgunluk genelde ev taşımanın az oranla gerçekleşmesi nedenile meydana geldi.

2014 yılı yaz aylarında Hatay evden eve nakliyat firmaları iyi bir sezonda bol kazanç elde etmişti. 2014 yılındaki evden eve taşıma gibi işlerinin iyi olmasını isteyen nakliyeciler yaz sezonuna 2015 yılında iyi şekilde hazırlanıyorlar. Araç bakımları, personel eğitimi gibi konularda kalite artırma yoluna giden firmalar rekabette fiyatların dibe çekilmesinden şikayetçiler. Vergisiz şekilde şahısların ev nakliye işlerini yaptığını anlatan firmalar dengesiz şekilde haksız rekabetin oluştuğunu anlattı. Hatay’da faaliyet gösteren firmalar vergi öderken faturalı şekilde evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştiriyor. Şahıslar herhangi bir firmaya kayıtlı olmadığı için vergi ödemiyor ve fatura kesmiyor. O nedenle fiyatları normal kanuni taşıma yapan firmalara göre daha düşük oluyor. Bu durumda biz Hatay evden eve nakliyat fimalarını olumsuz etkiliyor.

Hatay’da Tadilat Yapılan Yollar, Hatay Evden Eve Nakliyat Firmaları için İyidir!

hatay-karayollari-yapimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra yollarda çeşitli iyileştirme çalışmaları yapılıyor. Araçlarımızın daha rahat güvenle taşımacılık yapmasını sağlıyor. Antakya evden eve nakliyat, İskenderun gibi gelişmiş İlçelerde yolların çoğunun tadilat yapılması evden eve nakliyat firmalarına yarıyor. Yükleri daha kısa sürede güvenli şekilde teslim edebiliyoruz. Aynı zamanda araçlarımızın uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Özellikle İskenderun E-5 Karayolu’nun tamir edilmesi çok iyi oluyor.

Hatay Evden Eve Nakliyat Firmaları Büyüyor!

evden-eve-nakliyat-firmalari-istikrarli-sekilde-buyuyor

Yeni çıkan Kentsel Dönüşüm yasası Antakya Kentsel Dönüşüm projeleri ile Hatay evden eve nakliyat şirketleri daha fazla iy yapar oldu. İnsanlar yeni evlere taşınmak için bizleri arıyorlar. Aradıklarında yeni binalara ev taşımalarımız bizi müşteri kadar mutlu ediyor. Hatay’ımız daha yeni ve şehirleşmiş sistemi ile Hatay insanı için daha rahat yaşanılabilir ortam sağlıyor.

Firmaların çoğu filodaki araç sayısını günden güne çoğaltıyor. Şunu unutmamak gereklidir ki! Ticari araçların tekeri döndükçe ekonomininde tekeri iyi şekilde dönüyordur. Biz evden eve nakliyecilerin tekeri dönüyor. Yaz sezonunda işlerin dahada iyi olacağını umuyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ