27.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Hatay’da Dev Spor Kompleksi Geliyor!

Hatay’da Dev Spor Kompleksi Geliyor!

Hatay Spor Kompleksi heyecanı yaşıyor. Hatay’ın Antakya İlçesinde kurulan dev spor kompleksi %98 oranında tamamlandı. Spor kompleksi Hatay Halkı’nın yakında hizmetine girecek.

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Dev Spor Kompleksi Hatay halkına kapılarını açmaya hazırlanıyor. Projenin % 98’lik kısmı tamamlandı. Yakında Hatay Spor Kompleksi hizmete açılacak.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş tarafından Hatay’a kazandırdığı Dev Spor Kompleksi ile gençlerimiz sağlıklı bir alanda spor yapma imkanı bulacak. Gençlere ve spora büyük önem veren başkan Savaş, göreve geldiği günden bu yana Hataylı sporcuların sportif alanda birçok başarı almasında büyük pay sahibi oldu. Açılış için gün sayan Dev Spor Kompleksi’nden faydalanacak gençlerimiz sağlıklı bir alanda spor yapma imkanı bularak, ileride birçok ulusal ve uluslar arası başarıya imza atabilecek ortamda gelişimlerini sürdürebilecekler.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri ve Yaşam Merkezi’nde, bir açık ve bir kapalı yüzme havuzu, bir basketbol sahası, 50 kişilik kapasitede sporcu dinlenme odaları, 4 adet güreş sahası, 2 adet Kick Boks Antrenman Sahası, 1 adet okçu çalışma alanı, kafeteryalar, açık-kapalı oturma alanları, vitamin barlar, masa tenisi turnuva alanı, satranç odaları, seyirci tribünleri, aba güreşi alanları, her türlü sporcu soyunma odaları, kulüp toplantı odaları, hakem odaları, sporcu bekleme odaları ve konferans salonları bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ