26.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Hataylı Burak Kara 7 Ayda 71 Kilo Verdi!

Hataylı Burak Kara 7 Ayda 71 Kilo Verdi!

Hatay’ın İskenderun ilçesinde yaşayan 28 yaşındaki Burak Kara en son hali ile 185 kiloya ulaşmıştı. Çocukluğundan bu güne kadar hep kiloları ile başı dertte olan Kara artık son noktaya geldiğini bedenine göre kıyafet bulmadığını açıkladı. Ve Tüp mide ameliyatı olmaya karar vermiş. Obezite ve Reflü Cerrahisi Uzmanı Genel Cerrah Op. Dr. Cavit Göktaş’a başvurmuş. Burak Kara başvurduğu Op. Dr. Cahit Göktaş’a güvenerek tüp mide ameliyatı oldu. Ameliyat öncesi hareket etmekte bile zorlanan Burak Kara ameliyat sonrası uzman diyetisyen tarafından kontrollü bir şekilde diyet yaparak 185 kilodan 114 kiloya düştü. 7 aylık bir süre zarfında 71 kilo veren Burak Kara kendine özgüveninin geldiğini, bedenine göre kıyafet bulduğunu ve eski haline göre rahat hareket edebildiğini ifade etti.
Burak Kara ameliyattan bu yana geçen sürede zorlu bir yol kat ettiğini kendisini yeniden doğmuş gibi hissettiğini ve doktoruna çok güvendiğini açıkladı.
Op. Dr. Cahit Göktaş ise ameliyat sonrası yaptığı açıklamada hastanın oldukça duyarlı ve yeterli donanıma sahip olduğunu ve bu nedenle mükemmel bir sonuç aldıklarını ifade etti. Hastamız gayet sağlıklı dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ