29.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Hatay’lı İsa Uğraş Evine Geri Dönmedi

Hatay’lı İsa Uğraş Evine Geri Dönmedi

Hatay’ın Reyhanlı İlçesinde ailesi ile birlikte yaşıyan 19 yaşındaki İsa Uğraş internet kafeye gidiyorum diyerek evden çıktı. 5 gündür evine geri dönmedi.

İsa Uğraş

İsa Uğraş

Hatay‘ın Reyhanlı İlçesi’nde ikamet eden ondokuz yaşındaki İsa Uğraş, ailesine internet kafeye gittiğini söyleyerek ayrıldığı evine beş gündür dönmedi.

İsa Uğraş’ın  inşaatlarda günlük 20 TL yevmiye ile kalıpçı kalfalığı yaptığını belirten baba İbrahim Uğraş, oğlunun kaybolmasından sonra ailece perişan olduklarını söyledi. Oğlu İsa’nın geçen 5 Şubat Perşembe günü işten geldikten sonra saat 18.00 sıralarında internet kafeye gittiğini belirterek evden ayrıldığı ifade eden baba Uğraş, “5 gündür haber alamıyoruz. Endişe ve merak içindeyiz. Sabah kalktığımızda işe gitmesi için oğlumu uyandırmak istiyorum ancak yatağında yok. Şimdiye kadar Kırıkhan’ı geçmedi. İşine bağlıdır. Gören de olmamış. Arapça bilmez, Suriye’ye gittiğini sanmıyorum. Emniyete başvurdum benden fotoğraflarını istediler. Ailece perişanız. Neredeyse gelsin, evinde ve işinde sorunu da yoktur” diye konuştu.

Gözü yaşlı anne Vecihe Uğraş ise fotoğrafını öptüğü oğluna seslenerek “Oğlum neredesin, biz sensiz kahrolduk” dedi. İsa Uğraş’ın 9 yaşındaki kız kardeşi Nesire de ağabeyine seslenerek eve dönmesini istedi.

Aile, İsa Uğraş’ın fotoğrafını kentin değişik noktalarına asarken, polis de bulunması için çalışma başlattı. – Reyhanlı Hatay

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ