29.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

İkinci Şans Filmi Tanıtımı Yayınlandı!

 • Haber
 • 10 Eylül 2016
 • 284 KEZ OKUNDU
İkinci Şans Filmi Tanıtımı Yayınlandı!

İkinci Şans Fragman

Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerinde yer aldığı İkinci Şans Filmi tanıtımı yayınlandı. Film tanıtımı başında  “Diyerbekir Etrafinda Bağlar Var” şarkısı ile giriş yapılıyor. Video’da tanıtım 1080 P’ye kadar destekleyen görüntü kalitesine sahiptir.

İkinci Şans Filmi Tanım

İkinci Şans Fragman

Film Konusu: Birbirinden taban tabana zıt iki yalnız insanın yolları kesişir. Biri matematik öğretmeni olan çok güzel bir kadın, Yasemin, diğeri Cemal Et restoranın sahibi karizmatik gurme, Cemal. Cemal ele avuca sığmaz, dışa dönük, gamsız, geçmişinden kurtulmaya çalışan bir adamdır. Yasemin ise geçmişte yaptıgı yanlış bir seçimin yaralarını sarmaya çalışan, kalın kabukları olan, yaşayacağı her şeyi matematiksel hesaplar yaparak kararlaştıran, ürkek, korumacı bir kadındır. Normal hayatta birbirlerinin yüzüne bile bakmayacak bu iki kişinin karşılaşması önce kavgalarla başlayıp sonra aşka dönüşüp sonra da bizi hüzne boğacaktır. İkilinin ortak yanı her ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğudur. Her ikisinin de derinlerine indiğimizde bunun kolay bir aşk olmayacağını görürüz.

İkinci Şans Filmi Fragman

İkinci Şans Oyuncuları: 

 • NURGÜL YEŞİLÇAY
 • ÖZCAN DENİZ
 • MESUT CAN TOMAY
 • AFRA SARAÇOĞLU
 • BERRİN ARISOY AKHASANOĞLU
 • FULYA ŞİRİN
 • ANIL ALTINÖZ
 • AYBİKE TURAN
 • DUYGU ÇELEBİ
 • FÜSUN ERBULAK

İkinci Şans Film Detayları

YÖNETMEN: ÖZCAN DENİZ
YAPIMCI: ŞÜKRÜ AVŞAR
GENEL KOORDİNATÖR: MURAT ÇİÇEK
ORTAK YAPIMCI: ERCAN DENİZ
UYGULAYICI YAPIMCI: MURAT KARAMAN ÖZALP
SENARYO: ÖZCAN DENİZ
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: OLCAY OĞUZ
YARDIMCI YÖNETMEN: AVNİ TUNA DİLLİGİL
MÜZİK: ÖZCAN DENİZ & MİTHAT CAN ÖZER & EMİN İNAL
KURGU: ELİF DURAK AHMET TEKE
YAPIM KOORDİNATÖRÜ: DİDEM DÖRTER
SANAT YÖNETMENİ: DEMET DİNÇKAYA
KOSTÜM TASARIM: FATOŞ SUDA

Özcan Deniz Kimdir?

İkinci Şans Oyuncusu Özcan Deniz Kimdir?

İkinci Şans Filmi ile tekrar gündemde olan Özcan Deniz; İkinci Şans‘ta Yönetmen ve başrollerde olarak yer alıyor. Nurgül Yeşilçay ile Başrolü paylaşan Özcan Deniz kimdir?

Özcan Deniz 19 Mayıs 1972 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiş bir isimdir.Yaklaşık 5-6 yaşına kadar burada yaşadıktan sonra 1977 yıllarında ailesinle beraber Aydın’a yerleşmişlerdir.Çocukluk ve gençlik yıllarının büyük bölümünü Egede yaşayarak geçirmiştir.

Eğitim hayatı boyunca yazdığı küçük hikayeleri oyuna dökmüş, kurduğu amatör tiyatro topluluğu aracılığıyla yaptığı turnelerle de bu oyunları sergileme fırsatı bulmuştur. Okul çağlarında, okuldaki aktivitelerde solist olarak yer alması, onun müziğe olan tutkusunu da gözler önüne seriyordu. İlk orkestra çalışmasını 1985 yılında gerçekleştiren Özcan Deniz, bu yıllarda Aydın’da ün kazandıktan sonra, kendi kararıyla on üç yaşında eğitim hayatını bırakarak, İzmir’de şarkı söyleyerek kariyerini müzik alanında ilerletme kararı aldı. İzmir’den sonra bir süre Antalya’da sahne alan Deniz, Aydın’ın Sultanhisar kasabasında düzenlenen Geleneksel Ses Festivali yarışmasında birinci olunca, 1988 yılında hayallerinin şehri olan İstanbul’a geldi. Ancak o yıllarda İstanbul’da beklediği başarıyı yakalayamayan Özcan Deniz 1989 yılında Almanya’ya gitmiş ve müzik çalışmalarına orada devam etmiştir.

1992 yılında piyasayla ilk kez tanışmış ve ilk albümü olan “Yine Ağlattın Beni”yi piyasaya süren Özcan Deniz, asıl şöhreti 1993 yılında müzik marketlerde yerini alan “Hadi Hadi Meleğim” adlı albümüyle yakalamıştır.

1994 yılında Memduh Ün’ün çekimlerini üstlendiği “Ona Sevdiğimi Söyle” adlı filmde rol alarak sinema dünyasına ilk adımını atan Özcan Deniz, 1995 yılında askerlik vazifesini gerçekleştirmek üzere çalışmalarına ara vermiş, askerden döndüğünde ise “Yalan Mı?” adını verdiği albümünden sonra aynı isimdeki dizide de rol almıştır.

“Asmalı Konak”, “Haziran Gecesi”, “Bir Zamanlar Osmanlı” gibi oldukça ses getirmiş televizyon dizilerinde rol alarak oyunculuğundan da sıkça söz ettiren Özcan Deniz, “O Şimdi Asker”, “Asmalı Konak: Hayat”, “Neredesin Firuze”, “Keloğlan Kara Prens’e Karşı” gibi beyaz perdenin önemli projelerinde de yer almıştır.

Özcan Deniz, son olarak yönetmenliğini, senaristliğini, oyunculuğunu ve müzik yapımcılığını üstlendiği “Evim Sensin” adlı filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkarak, başarılı bir şekilde isminden bolca söz ettirmiştir.

Son Oynadığı Film: İkinci Şans

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%96zcan_Deniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ