25.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
İpek Ofset Hatay
TELEFON
+90 326 215 6634
ADRES
2. Ada Çarşısı D:5, Antakya Merkez, Antakya, Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İpek Ofset; uzun yıllardır Hatay Matbaa firmaları arasında yer alır. Hatay kartvizit işinde tecrübeli ofset ve matbaa çalışmaları ile her türlü matbaa, davetiye ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Antakya merkezimizde Hatay matbaa ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz.

Ofset baskı nedir?: Kelime anlamı olarak kağıt yüzeyine baskıda kullanılan baskı tekniğine verilen ada ofset denir. Dilimize İngilizce’den gelmiştir. OFF-SET anlamında İngilizce’de kullanılmaktadır. Her türlü kağıt yüzeyine kavucuk ve mürekkep sayesinde yapılan baskı tekniği diye de adlandırılmaktadır.

Hatay Ofset

Hatay Ofset

İpek Ofset Olarak Ürün ve Hizmetlerimiz

  • Hatay Davetiye
  • Hatay Karvizit
  • Etiket Hatay
  • Antakya Promosyon Ürünlerine Baskı
  • Antetli Kağıt (Başlıklı Kağıt) Hatay / Antakya
  • Zarf Basımı Antakya
  • Katalog Hatay
  • Broşür Antakya
  • Hatay Kaşe

İpek Ofset; basım işlerimizde Hatay ofset kalite ve uygun fiyatı sizlerle buluşturuyoruz. Elemanlarımız yılların deneyimi ile çalışmaları özverili şekilde gerçekleştirmektedir. Antakya’da bulunan esnaf, kurumsal firmalar ve resmi kurumların matbaacılık ihtiyaçlarını en şekilde çözümlüyoruz. Farklı sektörlerde alan referanslarımız bize sorabilirsiniz.

Tasarımda Öncüyüz

Çalışmalarımızda en önemli renk netliği’dir. Net tasarımlar çizmek bizim işimiz. Logo, zarf, karvizit, etiket, promosyon ürünleri, antetli kağıt, davetiye ve zarflara uygun Hatay‘da tasarım ve desen veriyoruz. Bizim için en önemli şey müşteri memnuniyetidir.

Teslimat sürelerinde taahhüt verdiğimiz işleri özenle teslim ediyoruz. Müşterilerin ihtiyaçlarını zamana göre programlıyor ve kaliteli şekilde matbaa işlerini teslim ediyoruz.

Müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Çünkü müşteri bir tasarımla geldiğinde farklı çözümler üreterek tasarım ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Kurumsal kimlik için tasarımın önemini iyi biliyoruz. Kaliteli matbaa işleri müşteriye her zaman değer katar, müşterilerimize bu anlamda değer katıyoruz. Fuarlarda genelde katalog, broşür ve kartvizit kullanılır. Kullanılan katalog ,broşür, kartvizitlerin kaliteli ve özgün olması çok önemlidir. Eğer sizin tasarımlarınız başka bir kişide bulunursa bu sizin açısından hiç iyi olmaz. Tasarımlar matbuu evraklar her zaman özgün ve kaliteli olmalıdır. Tanıtımlarınızda özgünlük ve kalite müşteri açısından önem teşkil eder.

Promosyonlar: Ürün ve hizmet tanıtmının temelinde yer alır. Türkiye’de yaşayan insanlar ve Dünya’da yaşamını devam ettiren insanlar her zaman promosyon ürünlere ilgi duymuştur. Yeni veya var olan bir ürünün tanıtımı için promosyona ihtiyaç duyulur. Bu promosyonlar; ajanda, kalem, çakmak, usb, kupa bardakları, kültablaları gibi ürünler olabilir. Üzerlerine baskı olmadan kalıcı bir reklam ve markalaşma elde edemezsiniz. Promosyon ürünlerine yaptığımız kaliteli baskılar sizin markanızı sektörde yıldız yapacaktır.

Farklı sektörlere farklı çözümler üretiyoruz. Her sektörün ihtiyacı farklıdır. Örnek olarak Hatay Rehberi olan bir web sitenin kartviziti ile dedektör sektöründe yer alan firmanın farklı ihtiyaçları olur. Hatay Kartvizit dizaynları daha bir farklılık gösterir. Tüm sektörlerin ihtiyaçlarına göre Hatay’da matbaa işlerini önemseyerek yapıyoruz.

Kartvizit ve Düğün Davetiyesi

Kartvizit çeşitleri olarak sektörlere uygun tasarım sunuyoruz. Düğün davetiyesi bastıracak olan gelin ve damat adaylarına en güzel günlerinin kabusa dönüşmemesi için en iyi baskı tasarımı kullanıyoruz. Düşündüğünüz detaylara göre hayallarinizi gelin ve damat adaylarının gerçekleştiriyoruz.

Hayallerin kağıda dökülmüş halini Hatay matbaacıları içerisinde biz tasarlıyor ve ofset baskı ile teslim ediyoruz.

Hızlı, Güvenilir, Kaliteli şekilde Matbaa ve Ofset işleri yapılır.

Çalıştığımız Bölgelere Göre Faaliyetlerimiz

Hatay’da kartvizit baskımı ve dizaynı.

Antakya / Hatay Düğün Davetiyesi Defne, Altınözü, Yayladığı, Arsuz, Belen, Harbiye, İskenderun

Broşür Antakya / Hatay – İskenderun – Altınözü – Yayladığı, Samandağ, Belen, Harbiye ve tüm Hatay Büyük Şehir Belediyesi bölgeleri dahil hizmet çalışması.

Kurumsal Firma ve Şirketlere Hatay’da Kurumsal Kimlik çalışması.

Hatay’da Kaşe yapan firmalar arasındayız.

 

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ