30.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

İskenderun Dedektör

İskenderun Dedektör

Hatay’ın Merkezi İlçeleri arasında yer alan İskenderun dedektör firmaları mağazalarında bulundurdukları cihazlardan tercihler yapabilirsiniz. Günümüzde internetten alışverişin trend olmasıyla birlikte Alo Dedektör İskenderun’a özel satışlar yapar.

İskenderun’a Satışımızda Bulunan Dedektör Markaları

Geniş marka çeşitliliğimizle müşterilerimize en iyi hizmeti ilke edindik. Alo Dedektör olarak yılların verdiği tecrübe ile İnternet sitemizde aşağıdaki dedektör markalarının serilerini yayınlamaktayız. Ürün açıklama bölümünde yer alan cihazların teknik özelliklerini mutlaka detaylı şekilde inceleyiniz. Bizim sıfır ve ikinci el ürünlerimiz güvence ile satışa sunulur. Müşterinin haklarını koruyacak şekilde satış ilkelerine sahibiz. Diğer firmalar gibi ürünü sat bitsin mantığı ile hareket etmiyoruz. Satış öncesinde ilgimiz nasılsa satış sonrasındaki müşteri ilişkilerimizde aynı düzeydedir.

  • Minelab
  • XP
  • Garrett
  • White’s
  • Adrenalin
  • Ebinger
  • Okm
  • Lorenz

Daha fazlasını www.alodedektor.com adresinde bulabilirsiniz. İskenderun dedektör satışlarımızda cazip fiyatlarla kaliteli cihazlara sahip olabilirsiniz.

İskenderun İkinci El Dedektör Satışı

Türkiye’de ilk olarak bizim tarafımızdan başlatılan 2. el pazarı bugün günümüzde milyon liralık satışların yapıldığını görmekteyiz. Hizmetimizde  takas, satış ve alış gibi özel seçenekler vardır. Bizim müşterilerimiz her zaman karlı alışveriş yapıyor. Bugüne kadar hizmet sunduğumuz müşterilerimizden herhangi bir şekilde olumsuz bildirim almadık. Çünkü oluşabilecek problemleri önceden engelliyoruz. Müşterilerimiz İskenderun dedektör hizmetinden faydalanması her zaman kendilerinin çıkarlarıyla sonuçlanmaktadır.

İskenderun Dedektör İletişim

Hatay-Merkez Satış

Satış Sorumlusu: Mahmut Taner Özer  Cep: 0 530 566 89 80

Satış Sorumlusu: Hüseyin ERGÖR: 0 530 735 45 49

Adres: Haraparası mah.Tayfur Sökmen Cad. Kat:1 No:94/29 (Sebze Hali Arkası Çukobirlik İşhanı) ANTAKYA-HATAY

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ