27.02.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
Hatay Kasaplar – Et Pazarları

Hatay kasaplar bölümünde bulacağınız firmalar Hatay Kasapları ve et pazarı sektöründe yer alan işletmelerdir. Rehberimizde ulaşmak istediğiniz kasap telefonu ve iletişim bilgilerini bir tıkla ulaşabilirsiniz.

9 Eylül 2016 - 0 yorum
Mert Kasabı Antakya - Hatay Hatay'ın en ünlü kasaplarından olan Mert Kasap ve Fırını kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiştir. Eğitilim elemanlarıyla kasap hizmetinde Antakya'da öncü hizmet sunuyor. Geniş kadrosu, hijyenik ortamıyla yemek yiyebileceğiniz ve tepsiye et, kağıt kebabı, et siparişi verebileceğiniz...
28 Mayıs 2016 - 0 yorum
Hatay'da faaliyet yürüten Çalışkan Kasabı ve Fırını Tepsiye et, kağıt kebabı ve dana, koyun eti satışı yapmaktadır.
20 Şubat 2016 - 0 yorum
Palladium AVM karşısında Tepsiye et, kağıt kebabı siparişi ve et satın alabileceğiniz yer Kuşlar Et Pazarı'dır. Telefon numarası ve iletişim adresini rehberimizde bulabilirsiniz.
1 Şubat 2016 - 0 yorum
Leziz Hatay kebapları için kaliteli et satışı yapan Sağıroğlu Kasabı sizlere damağınıza layık etler hazırlar. Tepsiye et (sini kebabı), kağıt kebabı ve talep ettiğiniz et türlerini bulabilirsiniz. Dana ve koyun eti satışları için telefonla kolayca ulaşabilirsiniz. Taze etin adresi Sağıroğlu...
30 Aralık 2015 - 0 yorum
Yılmaz Kardeşler Kasabı Antakya'da bulunur. Hatay'da tepsi kebabı ve kağıt kebabı siparişi verebilirsiniz. Yılmaz Kardeşler Kasabı telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Hatay Kasaplar – Et Pazarları