25.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Koltuk Yıkamanın püf noktaları ve dikkat edilmesi gerekenler?
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özellikle en az yılda 2 kez derinlemesine temizlik isteyen koltuklarınız için temizleme aşamalarını iyi bilmeli ve mutlaka doğru ürünler ile temizleme yapmalısınız. Koltuk yıkamada püf noktaları bildiğiniz zaman çok daha kolay ve temiz bir koltuk ile karşılaşıyor olacaksınız. Peki, koltuk temizliği nasıl yapılır ve belere dikkat etmek gerekir?

Öncelikle koltuk yıkamanın dışında dökülen ani lekelere hemen müdahale etmeyi asla unutmayınız. Bu sayede leke içine işlemeyecek ve lekeler hemen çıkıyor olacak. Bunun sonrasında ise genel koltuk yıkama zamanlarınızda özel koltuk yıkama deterjanlarını tercih etmeli ve yine deneme amaçlı bir köşede yaparak zarar verip vermediğini anlayabilirsiniz. Bazı koltuk kumaşlarında sıkıntı yaratılabilir ve kumaşın rengi atabilir. Bu sebeple ilk olarak deneme yapmanız daha mantıklı görünüyor.

Koltuk yıkamak silmekten çok daha kolay ve temizleme yapan bir uygulamadır. Bunun için özel koltuk yıkama makinesi olması gerekir. Sizlerde bu makineden yok ise ya alacaksınız ya da yatırım yapmak yerine koltuk yıkama firmaları ile anlaşarak çok daha profesyonel bir şekilde ve en etkili cihazlar ile temizlenmesini sağlıyor olacaksınız.

Koltuk yıkama firmaları evinizde birkaç saate hem koltuklarınızı yıkayacak hem de kurutarak hemen oturacak hele getirip sizlere teslim edecekler. Üstelik zarar vermeyen deterjanlar kullanıldığı için hem koltuklarınız ilk gün ki gibi olacak hem de aynı zamanda mis gibi kokan koltuklara sahip olacaksınız.

Hatay temizlik firmaları

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ