24.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

KOSGEB Hatay Temsilciliği Antakya / Hatay

KOSGEB Hatay Temsilciliği Antakya / Hatay

Hatay KOSGEB Temsilciliği ile görüşme sağlayabileceğiniz telefon, iletişim bilgileri ve adresi.

Hatay Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdari Başkanlığı Hatay Temsilciliği‘ne telefonla ulaşabilirsiniz. Girişimcilik ile ilgili destekleri, eğitimleri araştırabileceğiniz kurumdur. Hatay KOSGEB Temsilciliği‘nin adresi Hatay‘ın Merkez İlçesi Antakya’dır. Hatay Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra Hatay’ın Hatay Bölgesinde bulunuyor olarak geçer.

Kosgeb Hatay Temsilciliği İletişim Bilgileri

Telefonu: 0326 225 36 22 – 0326 216 45 31
Adresi: Haraparası Mahallesi Hacılar Caddesi Bayır İşhanı B Blok Kat: 2 Antakya / Hatay

KOSGEB Hatay Temsilciliği, Ankara Merkez KOSGEB’e bağlıdır. Genel merkezinden açıklanan Hatay Girişimcilik Eğitimi kursları Ajanslar ve anlaşmalı kuruluşlarla gerçekleştirir.  Bölge ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı amaçlar. Uygulamalı Girişimcilik Kursu ile Hatay’a pek çok iş adamı (girişimci) kazandıran bir kurum temsilcisidir.

Bayanlar (kadınlara) özel girişimcilik eğitimi ve kurslarıda vardır. KOSGEB Kadın girişimcileri ekonomiye kazandırmak için çeşitli teşvikler vermektedir. Bu teşvikler Eğitim, Kuruluş Masrafları, Finansman desteği olarak değişebilmektedir. Doğru bilgileri almak için KOSGEB Hatay Temsilciliği ile görüşebilir Antakya / Hatay adresine gidip uzmanlarla bire bir görüşebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gülay EFE dedi ki:

    16.05.2016 Tarihinde Vergi dairesine kayıt yaptırdım ve mükellefiyetim devam etmektedir. Şuanda Kosgeb kaydı yaptırmak istiyorum 2016 yılı beyannamemi doldurdum İskenderun Temsilciliğine gittim fakat bana 2015 yılı beyannamesi doldurup getirmemi söylediler. Ben ise Ticari faaliyetime 2016 yılında başladım şuanda ben hangi yolu izlemem gerekmektedir.

BİR YORUM YAZ