25.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Kristalize Cila Bakımı
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Parlak yüzeylerin matlaşmış, kirli hallerinden kristalize cila bakımı ile kurtulabilirsiniz. Temiz ortamlar için… Antakya / Hatay

kristalize-temizlik

Eviniz, ofisiniz veya villanızın mermerleri buna benzer yüzeyleri parlaklığını zamanla kayıp eder.Parlaklığını kayıp eden mermerlerinizi nasıl temizliyeceksiniz diye düşünmeyin. Kristalize cila bakımı sizin yardımınıza koşar. Misafirlerinizi mat, kirli görünüme sahip mermerli evde ağırlamaktan utanç duymanıza kristalize cila bakımı ile gerek yoktur. Mermerleriniz ve buna benzer yüzeyler eski hali gibi olacak.

Kristalize Temizlik Kim Tarafından Yapılır?

Uzman kuruluşlardan yaptırmanız gerekir. Parlak yüzeyler aynı zamanda hassastır. Bilinçsizce yapılan kristalize cila bakımı parlak yüzeylere zarar verir. Antakya temizlik şirketleri içerisinde bazı firmalar bu hizmeti profesyonel şekilde yapmaktadır. Mat yüzeylerin eski haline dönüştürülmesi için temizlik firmaları çalışanları bu konu hakkında eğitim alır ve tecrübe kazandırılır. İşi bilmeyen kişilerin tarafından yapılan hatalı cila bakımının geri dönüşü zordur. Bu durumla karşılaşmamak için uzman temizlik şirketleri ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Bu yöntemler mermer, fayans gibi kayhan yüzeylere uygulanır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ