30.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Merkez Halı Yıkama – Antakya / Hatay
TELEFON
0326 227 19 20 M. Özcan ERASLAN GSM: 0533 519 96 06
ADRES
İtfaiye Karşısı Nami Veysioğlu İlköğretim Okulu Yanı Antakya / Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Antakya halı yıkama şirketleri arasında kaliteli hizmeti yansıtan ve halılarınızın ayrıntılı temizliği Antakya’da Merkez Halı Yıkama Fabrika’sına emanet.

Merkez Halı Yıkama

 

“Hizmette Ayrıntıya Önem Verenlere…”

“Halılarınız Tam Otomatik Bilgisayarlı Sistemle Yıkanmaktadır.”

Halı temizliği çocuklarını ve sizin sağlığınız açısından önem teşkil eder. Hijyenik halılarda yürümek sağlıklı olduğu gibi bir ayrıcalıktır. Antakya halı yıkama firmaları içinde kalitesi ile öne çıkan Merkez Halı Yıkama düşündüğünüz ve hayal ettiğiniz gibi halılarınızı temizler ve hijyenik hale getirir. Genelde ahlı temizliği yaz aylarında yapılır. Özellikle bayanlar yaz aylarında halı temizliği için kara kara düşüncelere dalarlar. Acaba bu halıyı yıkasam hasta olurmuyum? Belim ağırır mı? Dert etmeyin! Hatay Antakya’da Merkez Halı yıkama bir telefon numarası uzaklığında.

merkez-hali-yikama-antakya

Antakya Halı Yıkama Şirketleri – Merkez Halı Yıkama Evlerden ve İşyerlerinden Halıları Alır, Temizler ve Temiz, Hijyenik Şekilde Adrese Teslim eder.

Yukarıda yazdığı gibi sizin halılarınızı getirmenize gerek yok. Antakya’da halı toplama ve dağıtım araçlarımız evinizden, işyerinizden halıları alır. Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar çeşitli temizlik işlemlerinden geçer, temizlik işlemi bittikten sonra temiz havalı ortamda kurutmayı sağlar. İyice kuruyan halılarınız paketlenir ve aldığımız yere veya istediğiniz yere teslim ederiz.

Uzun yıllardır Antakya halı yıkama şirketleri arasında öncü firmayız. Çünkü yaptığımız işin ehemniyetini biliyoruz. Sorumluluk duygusuyla her halı bizim için değerlidir. Her müşteride bizim için önemlidir. Yıllardır var olduğumuz halı yıkama sektöründe müşterilerimizden teşekkürler alıyoruz. Eğitimli elemanlarımız, makine ve techizatlarımız tamamen kalite hizmet politikamıza uygun şekildedir.

Antakya’da Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız kaliteli ve müşteri bütçesine uygun şekildedir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve kalitemiz için ödediğiniz ücretlere pişman olmayacaksınız. İşin gerekliliği gibi halılarınız yıkama işleminden sonra temiz ve hijyenik hale geldiği ve uygun ödeme yaptığınız için mutluluk duyacaksınız. “Bizim işimiz halı yıkama”

HATAY ANTAKYA’DA HALI YIKAMASI HİZMETİ SUNDUĞUMUZ YERLER

  • Camii (Mescid) Halıları Yıkama
  • Ev Halıları Yıkama
  • İşyeri Halıları Yıkama
  • Diğer tüm sektörlerin ve yerlerin halılarını özenle yıkıyoruz.

ANTAKYA HALI YIKAMA HİZMETİ İÇİN MERKEZ HALI YIKAMA TELEFONU VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: İtfaiye Karşısı Nami Veysioğlu İlköğretim Okulu Yanı Antakya / Hatay

Merkez Halı Yıkama Telefonu: 0 326 227 19 20

Cep: 0 533 519 96 06

Yetkili: M. Özcan ERASLAN

Merkez Halı Yıkama – Antakya / Hatay Merkez Halı Yıkama – Antakya / Hatay Merkez Halı Yıkama – Antakya / Hatay Merkez Halı Yıkama – Antakya / Hatay Merkez Halı Yıkama – Antakya / Hatay
Merkez Halı Yıkama – Antakya / Hatay
Merkez Halı Yıkama – Antakya / Hatay
Merkez Halı Yıkama – Antakya / Hatay
Merkez Halı Yıkama – Antakya / Hatay
Merkez Halı Yıkama – Antakya / Hatay

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ