24.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Minelab Go Find 20

Minelab Go Find 20

Minelab Go Find 20

Fiyatı: 666 TL – 499 TL

Minelab Go Find 20 fiyatları ile dedektör dektörüne giriş yapacaksınız. Müşterilerimize özel olarak sunduğumuz indirimlerden sizde yararlabilirsiniz. Minelab Go Find 20 dedektör cihazı sektöre yeni giriş yapanlar için tasarlanmıştır. Bu işi yapmaya karar verdiyseniz en iyi dedektör sizin için Go Find 20 dedektör cihazıdır.

Minelab Go Find 20 Özellikleri

minelab-go-find-20

8-inç (20cm)suya dayanıklı başlık 3 Hassasiyet Seviyesi 5 Ses Seviyesi

Minelab GO-FIND 20 metal dedektörü bugünün en yeni ve en ileri seviyedeki hazine dedektörüdür! Bugünün hi-tech teknolojisini kullanarak rakiplerini çok geride bırakan GO-FIND 20 çocuktan yetişkine kadar her yaştan yeni başlayanlar için gerekli olan her şeye sahiptir. Bu full paket metal dedektör katlanabilir ve ufak bir sırt çantasına, spor çantasına ya da pakete sığabilir. Bu metal dedektör çok hafif olmakla birlikte altın yüzük kadar küçük kayıp hazineleri, hatta saklı altın ve gümüş paraları bulma konusunda yeterli güce ve hassasiyete sahiptir. Yeni eşsiz, özel, akıllı ve 8 inç (20cm) Newshape (yeni tasarım) tespit başlığı ile daha fazla buluş yapacaksınız! Hedefinizin iyi ya da kötü olup olmadığını gösteren kolay okuma özelliği sayesinde GO-FIND 20’nin ayarlaması ve kullanımı basittir.

GO Find 20 Dedektörü İle Keşfet

Çok geniş özellik yelpazesine sahip olan bu kolay kullanılabilir dedektörler özellikle aramıza yeni katılanlar için üretilmiştir. GO-FIND 20 dedektörünün kuruluma ihtiyacı yoktur, rahat taşınabilir, çok hafif olma özelliğine sahiptir. GO-FIND dedektörleri portatiftir. GO-FIND 20 kolay kullanılabilir, uygun modu seçmek için basitçe FIND tuşuna basın ve tespite başlayın. Bütün aile için müthiş bir eğlence. Herkes BULABİLİR İster bozuk para, mücevher ya da hazine ara bütün bu keşifler ses & görsel uyarılarla ayaklarının altında. İşte bu kadar basit.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ