25.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Minelab Go Find 40

Minelab Go Find 40

Minelab Go Find 40

Minelab Markasının Go Find Serisi içerisinde üstün teknoloji ürünlerinden olan Minelab Go Find 40 dedektör ile metal aramanın keyfine varacaksınız. Uygun fiyatı, kolay kullanımı ve hafif oluşuyla arazide size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Metal dedektörü olarak Go Find 40‘ı inceleyelim.

Minelab Go Find 40 Fiyatı

Web sitemizde özel olarak Go Find 20 fiyatı indirimli şekilde sunulur. Kampanyalarımız yıl boyunca devam etmektedir. Dedektörü alırken kar edersiniz.

Fiyatı: 877 TL 856 TL

Piyasada Go Find 20 fiyatları yüksek iken sitemizde özel avantajlı fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Go Find 40 Özellikleri

Minelab Go Find 40

GO-FIND 40 – Smartphone özelliği GO-FIND ile hergün keşfet ! Çok geniş özellik yelpazesine sahip olan bu kolay kullanılabilir dedektörler özellikle aramıza yeni katılanlar için üretilmiştir. GO-FIND dedektörlerinin kuruluma ihtiyacı yoktur, rahat taşınabilir ve çok hafiftir. GO-FIND dedektörleri hafif ve portatiftir. GO-FIND kolay kullanılabilir, uygun modu seçmek için basitçe FIND tuşuna basın ve tespite başlayın. Bütün aile için müthiş bir eğlence. Herkes BULABİLİR İster bozuk para, mücevher ya da hazine ara bütün bu keşifler ses & görsel uyarılarla ayaklarının altında. İşte bu kadar basit.

Standart GO-FIND Özellikleri 3 FIND (arama) modu 10-inç (25cm) suya dayanıklı başlık 4 Hassasiyet Seviyesi 5 Ses Seviyesi 5 Hazine Görüntüleme ışığı Arka ışık Noktasal Tespit Bluetooth Smartphone özelliği Ağırlık: 2.3 lbs (1 Kg)

Minelab yapımı GO-FIND 40 metal dedektörü yeni 2015 model GO-FIND Serisinin içindeki en satın alınabilir uygun fiyatlı dedektördür. Hareketli harika ileri teknolojisi bu cihazı bir sürü ‘’eski’’ dedektörleri geride bıraktırmaktadır. Çok hafif olarak tasarlanmıştır. Katlanabilirlikten normal bir tam boy metal dedektöre dönüşebilir. Özel “New Shape” (özel tasarım) 10 inch (25cm) (quick response) tespit başlığı bozuk paraların, mücevherin, altın ve gümüşün ve diğer hazinelerin arazide, kıyı şeridinde, suda 2 feet (60cm) derinliğe kadar daha geniş ve daha derin tespiti için tasarlanmıştır. Bütün kontroller sizde. Tek bir dokunuşla GO-FIND 40’ın bütün kontrolü sizde. Ne bulmak istiyorsan seç, ekranda bulduğunu gör, tam olarak nereyi kazman gerektiğini bul. Tam 5 yıldız! Gençler, yetişkinler için tavsiye edilmektedir ve her yaştan kullanıcı için de harika bir cihazdır. Yeni GO-FIND metal dedektörünüz eğlenerek yaptığınız küçük bir yatırımdır.

Ek bir özellik olarak GO-FIND 40’ın Bluetooth özelliği vardır ve ücretsiz olarak Smartphone uygulamasında kullanılabilir. (FREE). Bu uygulama ile dedektörünüzün yönlendirmesiyle paraları tanımlayabilir, müzik dinleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Kullanımı işte bu kadar KOLAY. Cep telefonu kullanıyorsanız Smartphone uygulamasını kullanabilirsiniz. Eğer emin değilseniz ya da herhangi bir yardıma ihtiyacınız var ise bizi ÜCRETSİZ arayabilirsiniz ve size yardımcı olabiliriz. GO-FIND 40’ı çalıştırmak için Bluetooth uygulamasını kullanmanıza gerek YOKTUR ama kullanıcıların sorduğu bu özellik dedektöre eklendi ve sizindir, ÜCRETSİZ!

Minelab Go Find 40 Yorumları

Dedektör ev adresime geldi. Cihazı kutudan çıkardığımda duruşuyla kalitesini belli ediyor. Arkadaşım Minelab Go Find 40 kullanıcısı olarak yorumlarını dinledim. Performansından memnun olduğunu söyledi. Siparişi iyi ki sizden vermişim. Kutu içerisinde kullanım kılavuzu, eğitim cd si çıktı. Çok sağolun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ