26.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Okan Ticaret Antakya / Hatay
TELEFON
0326 225 31 49
ADRES
Yavuz Sultan Selim Cad. No:1 Antakya / Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hatay SANICA Bölge Bayiisi olan Okan Ticaret, müşterileriyle kaliteli banyo ürün çeşitleri, ısıtma malzemeleri, derin kuyu boruları, damlama sulama sistemleri, hilton dolap, vesbo boru ve malzemelerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Güler yüzlü ekibi ile müşteri odaklı çalışan kaliteye önem veren yılların kuruluşu olarak Hatay’da hizmet vermektedir. Ürün ve malzeme satın almayı düşünen kişi ve kuruluşların Okan Ticaret‘ten fiyat almadan karar vermemeleri gerekir. Çünkü Okan Ticaret kaliteyi uygun fiyatta değerli müşterlerine ulaştırır. Hizmet ve ürün grubu olarak Okan Ticaret‘in ürünlerini inceleyelim.

Derin Kuyu Borusu Satışı

Son zamanlarda derin kuyu boruları çelik boruların yerine PVC sistemle üretilen sontaj boruları tercih edilir oldu. Derin kuyu borularına bakıldığında iki türlü karşımıza çıkmaktadır. Kapalı (düz) ve fitreli (süzgeçli) olmak üzere derin kuyu borusu Hatay’da satış yapmaktayız.

PVC Boruların Avantajları

1) Çürümeye dayanıklı yapısı

2) Korozyona karşı uzun yıllarca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Derin Kuyu Borularında Üretimde Kullanılan Sistemler

Satışını gerçekleştirdiğimiz derin kuyu boruları TSE standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Kalite standartları olarak İSO belgelerine sahip ürünleri müşterilerimize ulaştırıyoruz. Üretilen borulara bakıldığında gerekli zorlu test aşamalarını başarı ile tamamlayarak bize ulaşır, satış noktamızdan ürünü alan müşterilerin memnuniyeti bu sebeple oluşur. Okan Ticaret kurulduğu günden bugüne farklı ihtiyaçlara farklı ürün çözümleri sunuyor.

Derin kuyu boruları parçalarının satışı işletmemizde mevcuttur.

OKAN Ticaret Hatay SANICA Bölge Bayii Olarak Ürün Satışları

Banyo grubu, Isıtma grubu, Tesisat ürünleri, altyapı malzemeleri, tamamlayıcı ürün grubu ve SPA masaj grubu yer almaktadır.

  • Sanıca Banyo Grubu 
  •  Sanıca Isıtma Grubu
  • Sanıca Tesisat Grubu
  • Sanıca Alt Yapı Grubu

Tamamlayıcı ürünler olarak Okan Ticaret; Rezervuarlar, çöp öğütme, bebek bezi üniteleri, iç takımlar olarak Hatay’da ürün satışı yapmaktayız.

Diğer ürünlerimiz arasında rahat bir banyo yapabilmeniz için SPA ürün serimiz bulunmaktadır.

 Okan Ticaret  sadece belirtilen ürünlerin satışını yapmıyor. Okan Ticaret ihtiyacınız olan alt yapı, çeşme tesisat ürünleri dahil İnşaat malzemeleri satışında Hatay Antakya’da lider kuruluşlardan birisidir.

Diğer Ürünlerimiz ve Markalar

  • Çanakçılar Vitrefiye
  • ECA
  • BMS
  • Hilton Dolap
  • VESBO Boru ve Fittingleri AR YAK armatürleri, Sıhhı Tesisat Malzemeleri Satışı

OKAN TİCARET Kalorifer Kazanları satışı yapmaktadır.

Okan Ticaret Antakya / Hatay Okan Ticaret Antakya / Hatay Okan Ticaret Antakya / Hatay Okan Ticaret Antakya / Hatay Okan Ticaret Antakya / Hatay Okan Ticaret Antakya / Hatay Okan Ticaret Antakya / Hatay Okan Ticaret Antakya / Hatay Okan Ticaret Antakya / Hatay
Okan Ticaret Antakya / Hatay
Okan Ticaret Antakya / Hatay
Okan Ticaret Antakya / Hatay
Okan Ticaret Antakya / Hatay
Okan Ticaret Antakya / Hatay
Okan Ticaret Antakya / Hatay
Okan Ticaret Antakya / Hatay
Okan Ticaret Antakya / Hatay
Okan Ticaret Antakya / Hatay

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ