01.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Özdemir Beynelmilel Taşımacılık İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.
TELEFON
+90 326 225 04 30
ADRES
Y.Selim Cad. Z.Ökten İşhanı A.Blok No:28 Antakya / Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firmamız uluslararası kara taşımacılığı alanında faaliyet göstermekte olup, Suriye, Ürdün, Suudi Arabistan, Lübnan, Kuveyt, Katar ve Irak gibi ülkelere çalışmaktadır.

Özmal araçlarımızla müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap verip, çalışmalarımızı müşteri odaklı gerçekleştirmekteyisz. Bünyemizde bulunan tenteli ve termoking (frigofik) araçlarımızla Suriye’ye Nakliye hizmeti olarak Suriye Cilvegözü Nakliye ve Öncüpınar Nakliye hizmetini Sınır Kapılarına gerçekleştirmekteyiz.

Irak Nakliye Hizmetimiz

Özdemir Transport, olarak Irak’ın hemen hemen tüm bölgelerine sevkiyat hizmetlerimiz vardır. Parsiyel ve komple taşımacılık hizmet türlerimizin yanında proje nakliyat hizmetide gerçekleştirmekteyiz. Yılların tecrübesi ile Irak pazarında bir çok taşıma işini başarı ile gerçekleştirdik.

Ürdün Nakliyat Hizmeti

Özdemir Transport, Amman Ürdün’ün Başkenti ve diğer bölgelerine düzenli sevkiyatlar sunuyoruz. Özmal ve kiralık araçlarımızla Suriye iç savaşından önce ve devam eden süreçte Ürdün Nakliye hizmetini kesintiye uğratmadan istikrarlı şekilde devam ettirdik. Ortadoğu nakliye konusunda uzun yıllardır süre gelen çalışmalarımızı her zaman teknolojik alt yapımızı geliştirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Dubai, Katar, Kuveyt, Umman, Suudi Arabistan Nakliye

Özdemir Transport, olarak Birleşik Arap Emirliklerinde geniş acenta ağımız ve özmal araçlarımızla Ortadoğu’nun Arap yarım adasında araç tekerlerimizin gezmediği yer kalmadı. Sevkiyat yoğunluğumuz Middle East İngilizce tabir edilen (Ortadoğu) Ülkelere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Suudi Arabistan ve Arabistan’dan geçerek ulaştığımız Ülkelere kara sevkiyatları gerçekleştirmekteyiz.

Özdemir Beynelmilel Taşımacılık İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. olarak doğru, yalansız ve müşteri odaklı çalışma olarak kalite politikamızı belirledik. Şirketimizin kuruluşundan bu yana her zaman müşteri memnuniyetini önde tutarak işlerimizi tamamladık. Teknoloji’ye önem vererek Türkiye’de Uluslararası Taşımacılık sektörünün gelişmesine katkı sağladık. Saydığımız bu değer politikamız kuruluşumuzdan ve Şirketimizin çalışmaları devam ettiği süreçte her aşamada bu kalite politikalarımızı yaşattık veya yaşatmayada devam edeceğiz.

Hatay Firmaları arasında yer alır.

Özdemir Beynelmilel Taşımacılık İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. Özdemir Beynelmilel Taşımacılık İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.
Özdemir Beynelmilel Taşımacılık İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.
Özdemir Beynelmilel Taşımacılık İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ