27.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Pas Sökücü ve Klima Temizleme Ürünleri

Pas Sökücü ve Klima Temizleme Ürünleri

Endüstriyel Kimyasallar sektöründe özellikle pas sökücü ve klima temizleyici ürünleri ile Özkimsan sektörün liderleri arasında yer almakta. Başta demirler üzerinde oluşan pas ve diğer metallerin üzerinde meydana gelen korozyonun engellenebilmesi için pas sökücü ürünleri, klima ve soğutma sistemlerinde biriken ağır yağ, kir, karbon ve diğer tortuların temizlenebilmesi için ise klima temizleyici ürünleri kullanım için oldukça ideal.

PAS SÖKÜCÜLER

Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından geliştirilmekte ve üretilmekte olan OK-151 pas sökücü ürün ile kısa bir süre içerisinde demir ve metal üzerinde oluşan pas-korozyonu sökmek mümkün. OK-151’in pas sökme özelliğinin yanı sıra direk olarak boyaya hazırlama özelliği de bulunmakta. Yani pas söküldükten sonra durulamanız yeterli. Hemen metalinizi boyayabilirsiniz.

Ancak metal pas-korozyon söküldükten sonra boyanmayacak ise OK-152 pas koruyucu ürün kullanılması gerekmekte. Ok-151 ile pası sökülen metalin bir daha paslanmaması amacı kullanılan bu ürün sayesinde demirin oksitlenmesinin önüne geçilmekte.

KLİMA TEMİZLEYİCİLER

Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından geliştirilmekte ve seri üretimi yapılmakta olan klima temizleyici ürün OK-131, klima, soğutma sistemleri, klima petekleri ve çevresinde oluşan ağır yağ, kir, toz, toprak ve benzeri tabakaların temizlenmesini sağlamakta. Bu sayede hem klimaların çalışmalarını daha aktif bir şekilde yapmaları hem de enerji tasarrufu sağlanmakta. Ev, iş yeri ve firmalarda bulunan klimaların yanı sıra Chiller soğutma sistemlerinde de en çok tercih edilen ürünler arasın.

Her iki üründe konsantre. Bu sayede su ile karıştırılabilmekte yani pasın ya da kirin yoğunluğuna göre ölçeklendirilebilmekteler. Ürünler hakkında daha detaylı bilgiyi https://www.ozkimsan.com/ sayfasından alabilirsiniz. Pas ile ilgili sorununuz var ise OK-151, klima çalışma aksamı ve kiri hakkında sorununuz var ise gönül rahatlığı ile OK-131 ürününü kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ