27.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Rehber Nasıl Olur?

Rehber Nasıl Olur?

Türkiye’de rehber kelimesi önemli bir yere sahiptir. Rehber demek o işin uzmanı demektir. Hatay’da rehber sitesi olabilir mi?

Hatay Rehber

Hatay Rehber

Rehber: Kelime anlamı olarak klavuz veya geniş kapsamlı anlamı ise şudur: Doğruyu bulmasına yardımcı olan kişi veya araçtır. Bu araçlar farklılık göstermektedir. Kitapta bir rehber olduğu gibi insan ve bilgisayar programı, İnternet’te olabilmektedir. Rehberi benimseyen bir kişi ise rehberim diye adlandımaktadır. Hatay rehberi olan web sitemiz www.hataycenter.com size en iyi şekilde rehberlik eder. Hatay’ın a’dan z’ye tanıtımını amaçlamaktayız. Özellikle firmalar ile ilgili sektörel bilgilerin yanında firmaların iletişim bilgileri ve çalışma faaliyetleri hakkında bilgi vermekteyiz.

Neden Firmalara Önem Veriyoruz?

Hatay şehrinin ekonomik olarak gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bu amacın ana teması ise şudur: Firmalar ve işletmelerin satış oranları arttıkça kar oranları artacaktır. Kar oranı artan işletmelerin sayısı çoğaldıkça kurumsal firmalara dönüşüm sağlayacaktır. Kurumsal firmaların elde ettiği gelirler Hatay ekonomisini canlandıracak ve yaşam standartlarını yükseltecektir. Yaşam standartı yükselen halkın eğitim oranına doğru orantıda etki ederek Hatay’ı Dünya Şehri yapmayı kendimize borç bildik. En iyi tanıtım şekli günümüzde İnternet’tir. Çünkü İnternet reklamcılığı düşük ücretli ve hedef kitleye hitap eden reklam yöntemleri arasında yerini alır.

Hatay İçin Ne Kadar Çalışıyoruz?

Gecemizi gündüzümüze katarak bize güvenen ve reklam veren firmaların destekleri ile elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Müşteri memnun olursa iş devam eder. Devam eden iş ise devamlı olarak gelir getirir. Bu mantıkla çalışarak yolumuza devam ediyoruz.

Hatay Center Üyelik ve Reklam Seçenekleri

Gold Firma üyeliği: Firmaların 1 yıl boyunca aktif tanıtımını içerir. İnternet sitemizde vitrin bölümünde her girişte ayrı ayrı firmalar görüntülenir. Değişken vitrinde şuan belirlediğimiz en iyi tanıtım şeklinde yer alırsınız. Gold firma bölümüde işletmelerin haklarını eşit şekilde korumak için anasayfamızda her girişte gold firmaların yerleri değişir.

Gold firmalar kendi kategorisinde sadece değişmemektedir. Anasayfada şuan için değişkenlik sağlanmaktadır.

Gold Firmaların Hakları: Resim belirli sayıda yükleme izni, tanıtım yazısı yayınlama, video’nuz youtube’de var ise linki bize iletiyorsunuz 1 video ekleme imkanı sunuyoruz. Gold firma üyeliğimizdeki amacımız: Firmaların maksimum düzeyde fayda sağlamalarını amaçlıyoruz. Google’da firmanız görünür hale gelerek yeni müşteriler elde etme imkanı sunuyoruz. Gold firma üyeliğimiz ücretlidir. Normal üyelik seçenekleri müşterilerden gelen talepler doğrultusunda iptal edildi. Kayıtlı firmalarımızı olumsuz etkilemeyecek şekilde normal firma üyeliği yapmaktayız.

Reklam: Anasayfa, kategori reklamları olarak bölümlere ayırdık. Hatay İnternet Reklamı olarak sizin yarar sağlamanız için gerekli analizleri yapıyoruz. Çalışmaları maksimum derecede dönüş almanız için özenle seçiyor ve sizin için yayınlıyoruz.

Gold firma üyeliğimiz ve reklam seçeneklerimiz ücrete tabiidir. Müşteri dönüşleri olacak diye taahhüt vermiyoruz. Size fayda sağlaması için çalışmalar yapıyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ