24.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay
TELEFON
0536 540 10 84
ADRES
Dursunlu Yolu Üzeri 2. KM Defne / Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay’ın Defne İlçesinde hizmetinizdedir. Temiz bir yaşam için kullandığınız halı, yorgan, battaniyelerinizin temizliği

hali-yikama

Hatay’da halı yıkama merkezleri ve halı yıkama fabrikaları arasında yerini alan REİS Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi size kaliteli temizlik anlaşıyı ile hizmet eden kurumsal firmadır. Tam otomatik halı yıkama makineleriyle temiz halılarınız her zaman temiz…

hali-sikma-makinasi

Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay Hizmetleri:

* Tam Otomatik Halı Yıkama Makinesiyle Hijyenik Halı Yıkama

* Battaniye Yıkama

* Yorgan Yıkama

* Uzman Personelle Hizmet

* Kalitede Öncü Kuruluş

İhtiyaçlarınızın tam anlamıyla cevap bulduğu yer Reis Halı Yıkama Battaniye ve Yorgan Yıkama Merkezi’dir. Hatay’da halı yıkama fabrikasıyla uzman personelimiz her zaman hizmetinizdedir.

hali-yikama-hatay

Kış boyunca kirlenen halılarınız, battaniyeleriniz ve yorganlarınız temizliğe ihtiyaç duyar. İnsan sağlığı açısından kullandığı araç ve gereçlerin temiz ve hijyenik olması önemlidir.

hatay-battaniye-yorgan-yikama

 

Hijyen ve temiz olmayan eşyaları kullandığınızda potansiyel olarak hasta olma ihtimaliniz yüksektir. REİS Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi olarak temizliği dert etmeyin.

reis-hali-yikama-merkezi-hatay

 

Çünkü Hatay Halı Yıkama işinde uzman kuruluşlar içinde yerimizi alırız. Teknolojik araç ve ekipmanlarla, eğitimli personellerimizle halı, battaniye ve yorganlarınızı adresinizden alır, temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim ederiz.

Reis Halı Yıkama Battaniye ve Yorgan Yıkama Merkezi Hatay İletişim

Tel: 0536 540 10 84

Adres: Dursunlu Yolu Üzeri 2. KM Defne / Hatay

Hatay Halı yıkama merkezleri arasında yer alan Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi tam otomatik makinelerle halılarınız yıkar, teknolojik kurutma makineleriyle halılar kısa sürede kurutulur. Yaptığımız işlerde özverili çalışmaları görebilirsiniz. Hatay Battaniye yıkama işinde uzman personellerimiz aldıkları eğitimlerle hijyenik, temiz battaniye yıkaması yapar. Hatay’da yorgan yıkama işinde uzman kuruşlardan birisiyiz. Halı, Battaniye, Yorgan temizliğine ihtiyaç duyuyorsanız bizi aramanız yeterlidir. Halı, yorgan, battaniye servis aracımız adresinizden  alır temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra tekrar adres teslimi yaparız.

Halı Yıkama, yorgan ve battaniye yıkama fiyatlarımız uygun ücretlerle kaliteli şekilde yapılır.

Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay
Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay
Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay
Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay
Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay
Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay
Reis Halı Battaniye Yorgan Yıkama Merkezi Hatay

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ