24.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Rüyada Abdest Bozmak

Rüyada Abdest Bozmak

Rüyada Abdest Bozmak Anlamı

Rüyada abdest bozmak; rahatlığı veya birinden kurtulmayı sembolize eder. Bazen de kişinin üzüleceğine veya mal kaybedeceğine yorumlanır. Abdest bozmak anlamında çeşitli manalar çıkaralılabilir. Önemli olan rüya rabirlerinde iyi düşüncedir. Siz Abdest bozduğunuzu gördüğünüzde iyiye yorumlarsanız, “Rabbim Külli Şeye Kadirdir” Ameller Niyelere Göredir. Rüyalarınız ne olursa olsun; hayra yorumlayın ve iyi şeyler olacağını düşünün.

Rüyada Abdesthane Görmek

Abdesthane’de ihtiyaçlarını gördüğünüzü rüyada görmek, rüyayı görenin ilkeli olduğunu işaret eder. Boşa para harcamaz ve malının kıymetini bilir.

Rüyada Tuvalet İhtiyacının Gelmesi

Rüyada tuvalet görmek şu manaya gelir; Sıkıştığı halde tuvalete gitmeyen kişi sırlı insanı temsil eder. Çok sıkıştığı halde rüyada tuvalate gidiyorsa o kişi birşeyler saklıyordur. Ağzındaki baklayı çıkarmasını beklemenizde fayda vardır.

Rüyada Büyük Abdest Bozmak

İslami Rüya tabiri riyada büyük abdest bozmak mal kayıp etmek anlamına gelir. Malınızdan kısa sürede birşeylerin eksileceği manasını çıkarmalısınız. Diğer bir görüşte iyiye yorumlanırsa düşüncelerinin dua pozisyonuna geçeceği ve güzel şeylerin olacağını anlatır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ