29.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Sağlıklı Yaşamın Adresi “Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları”

Sağlıklı Yaşamın Adresi “Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları”

Sağlıklı yaşamın yıllar boyunca devam eden ve değişmeyen tek adresi Hatay Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları sizlere sağlıklı bir hizmet sunmaya devam ediyor.

Hamamat Kaplıca sularının mineral ve bol miktarda klorür bulundurması buraya oldukça fazla turist çekmesi için yeterli bir sebep. Reyhanlı Hamamat Kaplıca suları bir çok hastalığa deva oluyor.

Hatay Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları’nın Faydaları

Reyhanı Hamamat Kaplıca suları içerinde bol miktarda kükürt bulundurur bu nedenle bir çok hastalığın tedavi sürecinde tavsiye edilir. Ortopedik rahatsızlıklar,romatizmal eklem ağrılarına ve eklem kireçlenmesine iyi geldiği bilinmektedir.Astım,burun boğaz hastalıkları,nörolojik hastalıklar,kadın hastalıkları ve kısırlık,siyatik,sivilce,egzama,safra kesesi,böbrek taşı,idrar yolu rahatsızlıkları ve daha sayamadığımız bir çok hastalığa iyi geldiği olumlu sonuçlar gösterdiği denenmiş ve test edilmiştir.
Kaplıcanın dağ yamacında bulunmasından dolayı konuklarına tertemiz bir hava sunmaktadır.ulaşım ve konaklamada her türlü olanaklar sağlanmıştır.

hatay-reyhanli-hamamat

Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları Hatay’ın Kumlu İlçesine oldukça yakın ve Amik ovasında bulunmaktadır. Bu kaplıca Antakya’ya 45 km mesafededir. Bu kaplıcanın su özellikleri bakımından eş değer olan bir benzeri ise Hindistan’da bulunmaktadır. Kaplıca suyu ve çevre güzelliği bakımından bir çok turist çekmektedir.Ve turistler sayesinde Kaplıca çevresinde bir çok otel ve tesis yapılmıştır.Bu otellerde ağırlanan misafirlere özel odalar hazırlanıp burada termal sularla tedavi süreci başlatılmakta.

Eğer sizde bu doğa nimetinden faydalanmak istiyor rahatsızlıklarınıza tatil yaparak elveda demek istiyorsanız Hatay Reyhanlı Hamamat Kaplıcalarını ziyaret edin ve tedavi sürecinizi başlatın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ